Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ankara Halı Yıkama Firmaları

Temizlik konusunda sıkıntı çeken hanımların imdadına yetişen Ankara halı yıkama fabrikaları, evlerde ne var ne yoksa temizliğini yapıyor. Üstelik bunu yaparken, yaptığı işin temizliğinin garantisini de veriyor.

Eğer hanımlar temizliği yapılan malzemelerin temizliğinden memnun kalmazlarsa, şirketler bu ürünleri ücretsiz olarak tekrar yıkamak üzere geri götürüyor. Böylelikle hem güven hem de müşteri kazanıyorlar.

Lekelerinin cinsi tespit edilen halılar öncelikle bu lekeleri çıkarmak üzere elde yıkama işlemine alınıyorlar. Daha sonra lekesi çıkarılan halılar temizlenmek üzere halı yıkama makinelerine sokuluyorlar.

Ankara Halı Yıkama- Kurutma İşlemleri

Ankara halı yıkama firmaları temizliği yapılan halıların güneş veya yağmurdan zarar gelmemesi için üstü kapalı olarak kurutulmasını sağlıyorlar. Bu alanlara alınmadan önce kurutma makinasında kurutulan halılar, ıslak kalma ve koku yapma olasılığına karşı böyle bir önlem alıyor. Bütün bu işlemleri cüzi fiyatlarla yapıyor.

Ankara Halı Yıkama Ücretleri

Abidinpaşa halı yıkama firmaları metrekaresini o kadar cüzi fiyatlardan yıkıyorlar ki, elde uğraşmaya, onca suyu tüketip israf etmeye değmez. Ayrıca yapılan işlemin beğenilmemesi durumunda halıları ücretsiz olarak geri götürüp tekrar temizlenmesini sağlıyorlar.

Herhangi bir alerjik duruma karşı halılar bol su ile durulanır. Bütün işlemleri biten ve kontrolleri sağlanan temizlikten sonra halılar rulo halinde, halı poşetlerinin içinde ve parfümlenmiş bir vaziyette evlere kadar teslim edilir ve müşterinin memnuniyetine sunulur.


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

  • Avukat
    Genel hukuki danışmanlık uygulamalarında sizlere danışmanlık yapar. Avukata ihtiyacınız varsa bu adresinizi yönlendir...
  • Hukuk Bürosu
    Hukuki davaları bulunan her insan avukatlardan yardım alır. Davaların çözümü konusunda her zaman doğ...
  • Bakırköy Hukuk Bürosu
    Bakırköy hukuk bürosu kişiler adına birçok hizmeti bir arada sundurma ve bu hizmetlerden herkesin en iyi ...
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa