Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Tanıtımlar


 • Oriflame ile Evinizden Nasıl Ek Gelir Elde Edebilirsiniz?

  Özellikle kozmetik alanında olmak üzere kişisel bakım ürünleriyle ilgili kişiler için Oriflame firması her geçen gün yeniliklere devam ediyor. Özellikle pazarlama ve dağıtım konusunda sık sık yeniliklere imza atan firma fiyat politikası olarak son derece uygun bir listeleme yolunu seçerken aynı zamanda son derece kaliteli bir politika izlemektedir.

  Çok Katlı Pazarlama (Multi Level Marketing) sistemi uygulanan firmada kullanıcılar birçok indirim sayesinde normalde zaten alacakları ürünleri daha uygun fiyata alarak aile bütçesine katkı sağlanmaktadır. Bu iş modeli sayesinde firmanın kullanıcıları aynı zamanda satıcı pozisyonuna da ulaşabilmektedir. Bu sayede deyim yerindeyse kendi ekibini oluşturarak satış ağını genişletmeye ve daha fazla gelir elde etmeye başlayacaktır. 

   

   

  Bu sistemin herkes tarafından kullanılıyor olması ve son derece güvenilir bir yöntem olmasından dolayı dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Oriflame Kataloğu kullanılarak ürünlerin tanıtımı yapılmakta ve yine bu katalog üzerinden siparişler oluşturulmaktadır. 

  Bu sistemde aslında kullanıcı olan kişiler aynı zamanda satış yapan birer dağıtıcı pozisyonunda hizmet verebilmektedir. Oriflame üye sistemiyle çalışan bir yöntem olmakla birlikte üye olmadan da gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte Oriflame üyesi olarak çalışma saatlerini ve kazançlarını kendinizin belirlediği bağımsız birer girişimci olmanız da mümkündür.

  Oriflame kataloğunda yer alan ürünlerin son derece kaliteli olmasının yanında çok uygun fiyatlara satılıyor olmasının en büyük nedenlerinden birisi reklam ve iş yeri gibi temel giderlerinin bulunmamasıdır. Çok büyük paraların harcandığı bu giderlerin büyük bir masraf oluşturmasından dolayı birçok firma, fiyatlarına bu rakamları yansıtmak zorunda kalmaktadır. Özellikle bu durumdan dolayı katalogta bulunan aynı kalitede bir ürün, normal mağaza satışı yapan bir firmanın çok daha altında bir fiyata satılmaktadır. 

  Tüm bunlarla birlikte bir mağazaya gidip ürün seçmek ve hangisini almaya karar vermek aşaması vakit kaybı olarak değerlendirilebilir. Bunun yerine evde yada iş yerinde oturduğunuz yerden Oriflame Ekim Kataloğunu inceleyerek ürünleri seçebilir ve yine evinizden ayrılmadan kaliteli ürünleri çok daha düşük fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • Rampa ısıtma sistemleri

  Mevsimsel koşulların değişmesi ile donma ve buzlanma problemleri sık görülür. Sıcaklık sıfırın altına düştükçe yollar donar ve kazalara neden olur. Bu tür olumsuz koşulların ortaya çıkması, endüstriyel işletmeler ve turistik tesisler için çözüm arayışına neden olmaktadır. Rampa ısıtma sistemleri olası kazalara karşı profesyonel bir çözüm sunar. Kurulumun ilk aşaması, ısıtma elektrik kablolarını rampa zeminlerine döşenerek monte edilen sistem, termostatın eklenmesi ile  tamamlanır. Bir sonraki adım, kontrol Panelini eklemek ve kurulumu tamamlamaktır. Rampa ısıtma sistemleri kullanım açısından pratikliğine ek olarak, bakım gerektirmeyen bir çözüm seçeneğidir.

   

  Kayak turizmi işletmeleri açısından rampa ısıtma sistemleri

  Kayak turizmi olanakları yüksek irtifada ve engebeli arazide yer almaktadır. Kayak sporu hizmeti nedeniyle ortalama yıllık sıcaklık çok düşüktür ve don,buzlanma fırtına olayları ile sıklıkla karşı karşıya kalınmaktadır. Tesis içindeki eğimli yollarda buzlanma hem kazalara hem de hizmetin bozulmasına neden olur. Bu nedenle, tesislerin don ve buzlanma dolayısıyla hizmetlerinin zarar görmesi kaçınılmazdır. Rampa ısıtma sistemleri ile, ısıtmalı yollarla zeminde buzlanma önlenebilmektedir.

   

  Endüstriyel üreticiler için rampa ısıtma sistemleri

  Endüstriyel üretim tesislerinin lojistik alanlarındaki buzlanma olayları, satılan hammadde ve ürünlerin gönderilmesinde sorunlara neden olabilir. Söz konusu sistemler sayesinde, çalışma tesislerinde eğimli yolların dondurulmasını önlemek mümkündür. Genel olarak, şirketler önleyici bir önlem olarak yerden ısıtma sistemlerini tercih ederler. Sistemin otomatik oluşumu, kalıcı personel  istihdam edilmesini gerektirmez. Firmalar, tesislerinin işleyişini bozacak sorunlara bakarak sistemlerimizi sık sık tercih etmektedir.

   

  Rampa ısıtma sistemleri kullanmak pahalı mı?

  Rampa ısıtma sistemleri belirtilen sıcaklık seviyelerinde devreye kendi kendini sokmaktadır. Amaçlanan zemin sıcaklığına ulaşıldığında rampa ısıtma sistemi otomatik olarak devre dışı bırakılır. Elektrik tüketimi aralıklı çalışma ile çok düşüktür. Rampa ısıtma sistemleri yüksek kalite standartlarına sahip olduğundan ısıtma rutin bakım gerektirmez. Müşterilerimiz hem otomatik hem de pratik kullanımı sayesinde rampa ısıtma sistemlerini çalıştırdıktan sonra sorunsuz çalışması ve otomatik olması nedeniyle unuttuklarını söylüyorlar. Rampalarınızı ısıtmak ve sorunlara profesyonel çözümler sunan ısıtmax deneyimi ile buzlanma problemlerinden kaçınmak ister misiniz?

   

  Rampa ısıtma uygulaması nasıl yapılır? Hakkında öğrenmek için tıklayın!

  Devamı.. »
 • Sahte Gözlükler Nasıl Ayırt Edilir?

  Aslında ilk elinize aldığınız anda bile kalitesiz bir gözlük olduğunu anlamanız mümkün. Ancak oldukça özenerek yapılmış sahte ürünler de maalesef mevcut. İnsanları kandırıp paralarını almak isteyen kalpazanlar bu ürünleri birebir şekilde üretebilmekteler. Bu sebeple de dikkatli olmakta fayda var. Sahte gözlükleri anlayabilmek için bakmanız gereken en önemli yer kesinlikle camlardır. Güneş gözlüğü satış sitesi Cem Optik özellikle bazı noktalara dikkat çekiyor: Camlar üzerinde herhangi bir kabarık ve kabarcık olmaması gerekmektedir. Eğer kabarcık bulunuyorsa bu sahte olduğuna dair önemli bir işaret olabilmektedir. Yine dikkat edilmesi gereken nokta camların esnekliğidir. Orijinal gözlüklerde kesinlikle camlar esnemez, ancak sahte camlarda esneme gerçekleşir. Eğer camlar esniyorsa %100 sahtedir. Bir diğer yöntemde büyüteç kullanır gibi camları kullanmanızdır. Camları kendinize uzaklaştırıp yakınlaştırarak kalite farkını anlayabilirsiniz. Eğer bu yakınlaştırma sırasında görüntü bozuluyorsa, bu sahte olduğuna dair önemli bir bulgu olabilir.

   

  Araç Kullanırken Güneş Gözlüğü Kullanılır mı?

  Araç kullanırken güneş gözlüğü takmanın temelde herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi gözlük çerçevesinin kalınlığıdır. Fazlaca kalın çerçeveye sahip gözlükler, görüşü azaltmaktadır. Bu sebeple ince çerçeveli bir model seçmek, araba kullanırken daha sağlıklı olacaktır. Rachel Paris modelleri içerisinde araba kullanımına son derece uygun ince çerçeveli modeller bulunmaktadır.

   

  Yüze Uygun Güneş Gözlükleri Nasıl Seçilir

  Güneş gözlükleri aslında daha çok sağlık endişeleri ötürü kullanılması gerekirken, daha çok moda olduğu için satın alınmaktadır. Bu da gözlük seçiminin ve gözlük tasarımının oldukça önemli hale gelmesini sağlamıştır. Öncelikli olaran yuvarlak yüzlerden bahsedelim. Yuvarlak yüz yapısına sahip olan kişiler, yuvarlak gözlük kullanmamalıdır. Bu pek uyumlu olmayacakır. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kişilerin, kare yahut dikdörtgen camlı gözlük takmaları daha iyi bir görünüş sağlayacaktır. Bu yüzün daha uzun görünmesini sağlar. Kalp şekline yüz hatlarına sahip olan kişilerin de yuvarlak gözlük kullanması pek iyi olmaz. Seçilebilecek en doğru gözlük modeli, alt çerçevesi geniş olan gözlük modelleridir.

  Yuvarlak gözlüklerin kullanımının en uygun olduğu yüz tipi yüz hatları sert ve kare yapılı olan kişilerdir. Yüzdeki sertliğin hafiflemesini sağlayan yuvarlak camlı gözlükler, oldukça doğru bir tercih olacaktır. Oval yüzler için ise her türlü gözlük tipi uygundur. Bu açıdan oldukça şanslı olan oval yüzlüler, rahatlıkla tercih yapabilmektedirler.

   

  Detaylı Bilgi: https://www.optikavm.com.tr/kategori/gunes-gozlugu#labels=5-2

  Devamı.. »
 • Bedava Müziğin Adresi Tubidy

  Yeni çıkan şarkıları anında indirmek ve dinlemek istiyorsanız eğer, bugün sizlere vereceğimiz öneriler ile keyifli bir şekilde aradıklarınızı bularak indirmeye başlamış olacaksınız. En güzel şarkıyı ve türküyü anında bulmanın kolaylıkları ile birlikte, zamanınızı güzel bir şekilde geçirmeye başlamış olacak ve böylece bedava mp3 keyfini doyumsuz yaşamaya başlamış olacaksınız. Sizlerde artık müzik indir için ücretsiz bir site arıyor ve aradığınız en yeni şarkıları dahi anında bulmak istiyorsanız eğer, artık Mp3evreni ile aradıklarınızı bulmuş olacaksınız. Böylece müziğin keyfini sonuna kadar dilediğiniz gibi yaşayabilecek ve tabii ki aradığınız şarkıları anında mp3 formatında indirmeye başlamış olacaksınız. İstediğiniz gibi duygularınıza göre şarkı dinlemeniz ve bunun için de en iyi şekilde şarkı indir imkanlarına sahip olmanız mümkün olacaktır. Tüm bunları hemen sizlerde tubidy ile elde edebilir ve böylelikle sınırsız bir şekilde www.mp3evreni.net üzerinden şarkılara anında ulaşabilirsiniz. Tüm bunları site ile sizlerde istediğiniz gibi tamamen ücretsiz olarak elde etmeye başlayabilir ve artık müzik indir için en iyi şekilde iyi bir siteden faydalanabilirsiniz. Tabii ki tubidy keyfini de böylelikle yaşamış olacaksınız.

  Tubidy Müziğin Keyfini Yaşatır

  Rahatlıkla kullanabileceğiniz site ile artık en yeni çıkan şarkıları anında bulmanın kolaylıklarını yaşamış olacak ve buna göre en güzel şarkıları indirerek, dinlemenin tadını çıkarmaya başlamış olacaksınız. Böylelikle en güzel şekilde tubidy sayesinde istediğiniz gibi şarkılara ulaşmanın keyfini sizlerde yaşamaya başlamış olacaksınız. Şimdi hemen siteye girebilir ve müzik indir fırsatlarını elde edebilirsiniz. En yeni albümleri ve sanatçıları bir arada bulmanın keyfini yaşayabilir ve böylelikle şarkı indir imkanlarına sahip olabilirsiniz.

  Keyifle Mp3 İndir

  Tamamen ücretsiz olarak sizlerde tubidy üzerinden en keyifli şekilde bir tık ile şarkı indir fırsatlarını elde etmeye başlayabilirsiniz. Şimdi hemen siteden online olarak müzik indir forsatlarını elde edebilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • 2 El Otomobil Buradan Alınıp, Burada satılır

  Aracınızın her şeyi tam, fiyatı da uygun ve siz onu hala satamadınız mı? Sahibinden satmak istediğiniz aracınızı düşük fiyatlarla galeriden satmak zorunda kalmak istemiyor musunuz?

  Tabii ki haklısınız. Aracınızı değerinde ve hızlı bir biçimde satabilmek için ikici el araba sitelerini arayıp sonuca ulaşmak istersiniz. Ancak maalesef ilan ver ibaresi bulunan sitelerin pek çoğunda aylar önce satılmış ve güncellenmemiş otomobil ilanları yüzünden öne çıkamazsınız veya kullanıcı birkaç bayat ilanla karşılaştıktan sonra o siteleri ter eder ve sizin ilanınızı görmez bile. Sahibinden ikinci el araba satmak esasında son derece kolay ve verimli bir iştir. Gelişen teknoloji koşulları altında, geçmişte gazete ilanları ile yapılmaya çalışılan bu alışverişler, elbette günümüzde internet üzerinden devam etmektedir. Ancak maalesef denetimsiz ilan sitelerinin ilanları düzenleme gibi bir alışkanlığının olmaması ve bazılarının son derece ilkel kodlarla yazılmış olmasından dolayı, ilanları belli bir süre sonra indeksten kaldırmaması da bayat ilan kalabalığı ortaya çıkarmaktadır.

  İkinci El Araba Satmak Hiç Sorun değil…

  Otomobilinizi aylar geçmesine rağmen satamadıysanız hemen www.2elotoaraba.com sitemize gelerek ilan ver sekmesinden araç özelliklerini ve açıklamalarınızı girerek aracınızın milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz kullanışlı ara yüzü ve hızlı altyapısı ile kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır ve bu sayede ikinci el araba ilan sitelerinde sahibinden ilanları en iyi biçimde yayınlayan platformlardandır. Sitemizde genel yayınlar bütünüyle ücretsizdir. Kolayca ilan verip, hızlı biçimde çok sayıda kullanıcıya aracınızı duyurabilirsiniz. Sitemiz;

  • Hızlı
  • Anlaşılır
  • Kullanıcı dostu
  • Arama motoru optimizasyonu yapılmış
  • Yüksek kullanıcı trafiğine sahip
  • Ücretsiz

  Bir alışveriş platformudur.

  İkinci el araba satmak, sahibinden satış yapmak isteyenler için birkaç problemi beraberinde getirir. Bunların birincisi elbette satışınızı duyuracak uygun platformu bulmaktır. Sahibinden satışların yapıldığı sitelerin yapıldığı sitelere ulaşmak için ilan ver biçiminde arama yaptığınızda çok sayıda sonuca ulaşırsınız ki, bu sitelerin pek çoğu kullanışlı olmamalarının yanı sıra, çok uzun zaman önce kurucuları tarafından terk edilmiş veya kurucuları tarafından denetlenmeyen siteler olmaları sebebiyle etkisiz bir sonuç ortaya çıkarırlar. Siz de bu sitelere ilan verdikten sonra her şeyi hallettiğiniz düşünerek alıcıları beklersiniz. Ancak maalesef ilanınız için ne arayan olur, ne de soran. Kimi satıcılar bu durumda sorunun kendilerinde olduğunu düşünür ve aracının fiyatını indirerek alıcı bulmaya çalışır. Ancak bu da hızlı bir çözüm olmamakla birlikte zarar etmenize neden olacaktır.

  Aracınızı hızlı ve değerinde satmak için, öncelikle sürekli güncellenen ve bir ekip tarafından düzenli olarak denetlenen bir sahibinden araç satış sitesine ilan vermelisiniz. Ayrıca ilan ver dediğiniz takdirde sizde para almaya çalışan platformların yerine ücretsiz platformlar tercih ederek satış maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.  Tabii ikinci el araba konusunda uzmanlaşmış, bizim sitemiz gibi platformlar çok daha efektif çözümler sunabilmektedir. Düdüklü tencere satışı yapan sitelerde yapılan ikinci el araba satışı yerine, otomotiv uzmanı bir siteye ilan ver talimatı bırakarak çok daha etkili bir satış yapabilirsiniz.

  Sahibinden İlan verin, hızlıca satın

  Otomotiv sektörünün büyük bir kısmı 2. El alışverişini kapsar. Her gün yüz binlerce araç el değiştirir ve bu sonuca ulaşılması için milyonlarca ilan her an potansiyel alıcılar tarafından takip edilir. Bizim sitemiz arama motoru optimizasyonu mükemmel biçimde yapılarak, potansiyel alıcılara çok hızlı bir şekilde ulaşmakta ve ikinci el araba satışınızın çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Tabii bu arada satışlar bütünüyle sahibinden olmakta ve asla aracılık yapmamaktayız. Tüm ikinci el araba alışverişler, ilan veren ve alıcı arasında gerçekleşir. Satıcı ilanını güncellemezse sitemiz belirlenen süre sonunda ilanı otomatik olarak kaldırır. Ayrıca yanıltıcı ilanlar konusunda da azami düzeyde dikkatli davranıp, olabildiğince ciddi denetim uygulayarak, alıcılarımızın güvenliğini de gözetiyoruz. Tabii bunun için geri bildirimlerinize ihtiyaç duyuyor ve hızlı biçimde tedbir alıyoruz.

  Siz de ikinci el araba satışı yapmak veya sahibinden araba satın almak için www.2elotoaraba.com sitemizi ziyaret edip, aracınızı satmak için ilan ver menüsünden ilanınızı ücretsiz girebilir veya pek çok marka ikinci el araba ilanına Türkiye’nin her yerinden erişebilirsiniz. 

  Devamı.. »
RSS