Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Son Makaleler


 • Sahte Gözlükler Nasıl Ayırt Edilir?

  Aslında ilk elinize aldığınız anda bile kalitesiz bir gözlük olduğunu anlamanız mümkün. Ancak oldukça özenerek yapılmış sahte ürünler de maalesef mevcut. İnsanları kandırıp paralarını almak isteyen kalpazanlar bu ürünleri birebir şekilde üretebilmekteler. Bu sebeple de dikkatli olmakta fayda var. Sahte gözlükleri anlayabilmek için bakmanız gereken en önemli yer kesinlikle camlardır. Güneş gözlüğü satış sitesi Cem Optik özellikle bazı noktalara dikkat çekiyor: Camlar üzerinde herhangi bir kabarık ve kabarcık olmaması gerekmektedir. Eğer kabarcık bulunuyorsa bu sahte olduğuna dair önemli bir işaret olabilmektedir. Yine dikkat edilmesi gereken nokta camların esnekliğidir. Orijinal gözlüklerde kesinlikle camlar esnemez, ancak sahte camlarda esneme gerçekleşir. Eğer camlar esniyorsa %100 sahtedir. Bir diğer yöntemde büyüteç kullanır gibi camları kullanmanızdır. Camları kendinize uzaklaştırıp yakınlaştırarak kalite farkını anlayabilirsiniz. Eğer bu yakınlaştırma sırasında görüntü bozuluyorsa, bu sahte olduğuna dair önemli bir bulgu olabilir.

   

  Araç Kullanırken Güneş Gözlüğü Kullanılır mı?

  Araç kullanırken güneş gözlüğü takmanın temelde herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi gözlük çerçevesinin kalınlığıdır. Fazlaca kalın çerçeveye sahip gözlükler, görüşü azaltmaktadır. Bu sebeple ince çerçeveli bir model seçmek, araba kullanırken daha sağlıklı olacaktır. Rachel Paris modelleri içerisinde araba kullanımına son derece uygun ince çerçeveli modeller bulunmaktadır.

   

  Yüze Uygun Güneş Gözlükleri Nasıl Seçilir

  Güneş gözlükleri aslında daha çok sağlık endişeleri ötürü kullanılması gerekirken, daha çok moda olduğu için satın alınmaktadır. Bu da gözlük seçiminin ve gözlük tasarımının oldukça önemli hale gelmesini sağlamıştır. Öncelikli olaran yuvarlak yüzlerden bahsedelim. Yuvarlak yüz yapısına sahip olan kişiler, yuvarlak gözlük kullanmamalıdır. Bu pek uyumlu olmayacakır. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kişilerin, kare yahut dikdörtgen camlı gözlük takmaları daha iyi bir görünüş sağlayacaktır. Bu yüzün daha uzun görünmesini sağlar. Kalp şekline yüz hatlarına sahip olan kişilerin de yuvarlak gözlük kullanması pek iyi olmaz. Seçilebilecek en doğru gözlük modeli, alt çerçevesi geniş olan gözlük modelleridir.

  Yuvarlak gözlüklerin kullanımının en uygun olduğu yüz tipi yüz hatları sert ve kare yapılı olan kişilerdir. Yüzdeki sertliğin hafiflemesini sağlayan yuvarlak camlı gözlükler, oldukça doğru bir tercih olacaktır. Oval yüzler için ise her türlü gözlük tipi uygundur. Bu açıdan oldukça şanslı olan oval yüzlüler, rahatlıkla tercih yapabilmektedirler.

   

  Detaylı Bilgi: https://www.optikavm.com.tr/kategori/gunes-gozlugu#labels=5-2

  Devamı.. »
 • Bedava Müziğin Adresi Tubidy

  Yeni çıkan şarkıları anında indirmek ve dinlemek istiyorsanız eğer, bugün sizlere vereceğimiz öneriler ile keyifli bir şekilde aradıklarınızı bularak indirmeye başlamış olacaksınız. En güzel şarkıyı ve türküyü anında bulmanın kolaylıkları ile birlikte, zamanınızı güzel bir şekilde geçirmeye başlamış olacak ve böylece bedava mp3 keyfini doyumsuz yaşamaya başlamış olacaksınız. Sizlerde artık müzik indir için ücretsiz bir site arıyor ve aradığınız en yeni şarkıları dahi anında bulmak istiyorsanız eğer, artık Mp3evreni ile aradıklarınızı bulmuş olacaksınız. Böylece müziğin keyfini sonuna kadar dilediğiniz gibi yaşayabilecek ve tabii ki aradığınız şarkıları anında mp3 formatında indirmeye başlamış olacaksınız. İstediğiniz gibi duygularınıza göre şarkı dinlemeniz ve bunun için de en iyi şekilde şarkı indir imkanlarına sahip olmanız mümkün olacaktır. Tüm bunları hemen sizlerde tubidy ile elde edebilir ve böylelikle sınırsız bir şekilde www.mp3evreni.net üzerinden şarkılara anında ulaşabilirsiniz. Tüm bunları site ile sizlerde istediğiniz gibi tamamen ücretsiz olarak elde etmeye başlayabilir ve artık müzik indir için en iyi şekilde iyi bir siteden faydalanabilirsiniz. Tabii ki tubidy keyfini de böylelikle yaşamış olacaksınız.

  Tubidy Müziğin Keyfini Yaşatır

  Rahatlıkla kullanabileceğiniz site ile artık en yeni çıkan şarkıları anında bulmanın kolaylıklarını yaşamış olacak ve buna göre en güzel şarkıları indirerek, dinlemenin tadını çıkarmaya başlamış olacaksınız. Böylelikle en güzel şekilde tubidy sayesinde istediğiniz gibi şarkılara ulaşmanın keyfini sizlerde yaşamaya başlamış olacaksınız. Şimdi hemen siteye girebilir ve müzik indir fırsatlarını elde edebilirsiniz. En yeni albümleri ve sanatçıları bir arada bulmanın keyfini yaşayabilir ve böylelikle şarkı indir imkanlarına sahip olabilirsiniz.

  Keyifle Mp3 İndir

  Tamamen ücretsiz olarak sizlerde tubidy üzerinden en keyifli şekilde bir tık ile şarkı indir fırsatlarını elde etmeye başlayabilirsiniz. Şimdi hemen siteden online olarak müzik indir forsatlarını elde edebilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • 2 El Otomobil Buradan Alınıp, Burada satılır

  Aracınızın her şeyi tam, fiyatı da uygun ve siz onu hala satamadınız mı? Sahibinden satmak istediğiniz aracınızı düşük fiyatlarla galeriden satmak zorunda kalmak istemiyor musunuz?

  Tabii ki haklısınız. Aracınızı değerinde ve hızlı bir biçimde satabilmek için ikici el araba sitelerini arayıp sonuca ulaşmak istersiniz. Ancak maalesef ilan ver ibaresi bulunan sitelerin pek çoğunda aylar önce satılmış ve güncellenmemiş otomobil ilanları yüzünden öne çıkamazsınız veya kullanıcı birkaç bayat ilanla karşılaştıktan sonra o siteleri ter eder ve sizin ilanınızı görmez bile. Sahibinden ikinci el araba satmak esasında son derece kolay ve verimli bir iştir. Gelişen teknoloji koşulları altında, geçmişte gazete ilanları ile yapılmaya çalışılan bu alışverişler, elbette günümüzde internet üzerinden devam etmektedir. Ancak maalesef denetimsiz ilan sitelerinin ilanları düzenleme gibi bir alışkanlığının olmaması ve bazılarının son derece ilkel kodlarla yazılmış olmasından dolayı, ilanları belli bir süre sonra indeksten kaldırmaması da bayat ilan kalabalığı ortaya çıkarmaktadır.

  İkinci El Araba Satmak Hiç Sorun değil…

  Otomobilinizi aylar geçmesine rağmen satamadıysanız hemen www.2elotoaraba.com sitemize gelerek ilan ver sekmesinden araç özelliklerini ve açıklamalarınızı girerek aracınızın milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz kullanışlı ara yüzü ve hızlı altyapısı ile kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır ve bu sayede ikinci el araba ilan sitelerinde sahibinden ilanları en iyi biçimde yayınlayan platformlardandır. Sitemizde genel yayınlar bütünüyle ücretsizdir. Kolayca ilan verip, hızlı biçimde çok sayıda kullanıcıya aracınızı duyurabilirsiniz. Sitemiz;

  • Hızlı
  • Anlaşılır
  • Kullanıcı dostu
  • Arama motoru optimizasyonu yapılmış
  • Yüksek kullanıcı trafiğine sahip
  • Ücretsiz

  Bir alışveriş platformudur.

  İkinci el araba satmak, sahibinden satış yapmak isteyenler için birkaç problemi beraberinde getirir. Bunların birincisi elbette satışınızı duyuracak uygun platformu bulmaktır. Sahibinden satışların yapıldığı sitelerin yapıldığı sitelere ulaşmak için ilan ver biçiminde arama yaptığınızda çok sayıda sonuca ulaşırsınız ki, bu sitelerin pek çoğu kullanışlı olmamalarının yanı sıra, çok uzun zaman önce kurucuları tarafından terk edilmiş veya kurucuları tarafından denetlenmeyen siteler olmaları sebebiyle etkisiz bir sonuç ortaya çıkarırlar. Siz de bu sitelere ilan verdikten sonra her şeyi hallettiğiniz düşünerek alıcıları beklersiniz. Ancak maalesef ilanınız için ne arayan olur, ne de soran. Kimi satıcılar bu durumda sorunun kendilerinde olduğunu düşünür ve aracının fiyatını indirerek alıcı bulmaya çalışır. Ancak bu da hızlı bir çözüm olmamakla birlikte zarar etmenize neden olacaktır.

  Aracınızı hızlı ve değerinde satmak için, öncelikle sürekli güncellenen ve bir ekip tarafından düzenli olarak denetlenen bir sahibinden araç satış sitesine ilan vermelisiniz. Ayrıca ilan ver dediğiniz takdirde sizde para almaya çalışan platformların yerine ücretsiz platformlar tercih ederek satış maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.  Tabii ikinci el araba konusunda uzmanlaşmış, bizim sitemiz gibi platformlar çok daha efektif çözümler sunabilmektedir. Düdüklü tencere satışı yapan sitelerde yapılan ikinci el araba satışı yerine, otomotiv uzmanı bir siteye ilan ver talimatı bırakarak çok daha etkili bir satış yapabilirsiniz.

  Sahibinden İlan verin, hızlıca satın

  Otomotiv sektörünün büyük bir kısmı 2. El alışverişini kapsar. Her gün yüz binlerce araç el değiştirir ve bu sonuca ulaşılması için milyonlarca ilan her an potansiyel alıcılar tarafından takip edilir. Bizim sitemiz arama motoru optimizasyonu mükemmel biçimde yapılarak, potansiyel alıcılara çok hızlı bir şekilde ulaşmakta ve ikinci el araba satışınızın çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Tabii bu arada satışlar bütünüyle sahibinden olmakta ve asla aracılık yapmamaktayız. Tüm ikinci el araba alışverişler, ilan veren ve alıcı arasında gerçekleşir. Satıcı ilanını güncellemezse sitemiz belirlenen süre sonunda ilanı otomatik olarak kaldırır. Ayrıca yanıltıcı ilanlar konusunda da azami düzeyde dikkatli davranıp, olabildiğince ciddi denetim uygulayarak, alıcılarımızın güvenliğini de gözetiyoruz. Tabii bunun için geri bildirimlerinize ihtiyaç duyuyor ve hızlı biçimde tedbir alıyoruz.

  Siz de ikinci el araba satışı yapmak veya sahibinden araba satın almak için www.2elotoaraba.com sitemizi ziyaret edip, aracınızı satmak için ilan ver menüsünden ilanınızı ücretsiz girebilir veya pek çok marka ikinci el araba ilanına Türkiye’nin her yerinden erişebilirsiniz. 

  Devamı.. »
 • Başvuru Onayı Gelirse Hangi Aşamalardan Geçilmektedir?

  Kimi insan ilgi duyduğu için, kimi insan ün kazanmak için, kimi insan maddi olarak daha fazla gelir elde etmek, geleceğini garanti altına almak için oyunculuk sektöründe yer almak için büyük çaba harcar. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumuş veya başka bir meslek icra eden kişiler, televizyon ve sinema sektöründe oyuncu olmak ister.Bu isteklerini cast ajansları aracılığıyla duyurmaya çalışırlar.

  Televizyon ve sinema sektörünün önde gelen kişileri, ellerindeki projelere uygun olan kişi veya kişileri bulmak için oyunculuk ajansları elinde bulunan başvuru kataloglarını incelerler. Bu kataloglardan seçilecek olan kişilerde birçok faktör göz önünde bulundurularak, kişiler görüşmeye çağrılır. Yani her başvuru yapan aday, mutlaka görüşmeye çağrılacak, diye bir kesinlik söz konusu değildir. Projenin konusuna uygun en uygun yüz, en uygun eğitim durumu, en uygun fizik ve yaş faktörleri göz önünde bulundurularak adaylar görüşmeye çağrılmaktadır.

  Oyunculuğa Atılan İlk Adım

   

  Televizyon ve sinema sektöründe yer almak isteyen kişiler, oyunculuk ajansları kurumsal internet sayfaları üzerinden form doldurarak veya şahsen ajansa giderek başvurularını yapmaktadır. Oyunculuk başvurusu sonrasında kısa süre içinde görüşmeye çağrılabileceğiniz gibi, uzun zaman sonra da sizinle iletişime geçilebilir. Bu durum televizyon ve sinema sektörünün önde gelen kişilerinin sizi tercih etmesine göre değişiklik gösterir. İşe uygun görüldüğünüz takdirde şahsen görüşmeye ve mülakata davet edilirsiniz.

  Oyunculuk için başvurusu kabul edilen kişiler, belirlenen gün ve saatte mülakat yerinde hazır olmak zorundadırlar. Aksi takdirde kabul edilebilir bir mazeretiniz yoksa başvurunuz olumsuz değerlendirilmektedir. Başvuru günü geldiğinde çok özel şekilde hazırlıklarınızı yapmalısınız. Özellikle giyiminizin özenli ve uyumlu olması gerekmektedir. Kıyafetinize uygun saç modeli belirlemelisiniz. Makyajınızı kıyafetinize ve yüzünüze uygun şekilde yapmalısınız. Sinema ve televizyon sektöründeki görüşme yapacağınız kişi öncelikle sizi bu noktalarda göz hapsine alacaktır. Bu noktalar tamamlandıktan sonra, konuşmanıza ve duruşunuza dikkat etmelisiniz. Çünkü mülakat aşamasında sizi deneme amaçlı oyun sektörünün içine alacaklardır. Sizden yapmanızı istenilen hareketleri, mimikleri, konuşma ve davranış şekillerini yapıp yapamadığınıza bakacaklardır. Buradan anlaşılıyor ki, form üzerinden başvurunuz onaylandıktan sonra direkt olarak oyunculuk sektörüne kabul edilmiyorsunuz. Ön bir çalışmadan, denemeden geçiyorsunuz.

  Bu konuda başarı gösterdiğiniz takdirde oyunculuk için ilk adımı atmış oluyor, sinema veya televizyon sektöründe size verilen rolleri yerine getirmek için çalışmalara başlıyorsunuz.

  Devamı.. »
 • ŞİMDİ SWEATSHIRT ZAMANI

  Kış kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde siz de spor giyinmeyi ve rahatlığı seviyorsanız sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt tercihleriniz arasında olmalıdır.

  Mağaza vitrinlerinde ve internet alış veriş sitelerinde çokça gördüğümüz sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt modellerini sipariş edebileceğiniz gibi özel tasarım baskı ve nakış işleme modeller de yaptırabilirsiniz.

  Özellikle öğrenci gruplarınız, arkadaş gruplarınız ve taraftar gruplarınız için sadece sizin grubunuza özel tasarımlar size ayrıcalık ve prestij kazandıracaktır.

  Sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt üzerine basılacak çalışmayı nasıl yapacağız? Ben grafik tasarım programlarından çok fazla anlamam diyorsanız, bu çalışmayı da sizin için yapacaklardır.

  İnternette size bu konuda yardımcı olabilecek bir çok firma var. Bu firmalardan biri de sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt imalatını ve baskısını kendi atölyelerinde yapan Ulus Tshirt. Öncelikle size istediğiniz şekilde ücretsiz olarak tasarımını hazırlıyorlar. Böylelikle ürün bittiğinde nasıl bir şey ortaya çıktığını daha rahat değerlendirebiliyorsunuz. Değişiklik istiyorsanız onları da yapıyorlar. “Tamam bu şekilde güzel” dediğiniz zaman sipariş geçebiliyorsunuz.

  Sipariş edilen ürünleri Türkiye’nin her tarafına kargo ile gönderen Ulus Tshirt, 20 adet üzerindeki siparişlerinizin kargo ücretini de sizin adınıza ödüyor.

  Sizin de sweatshirt, kapüşonlu sweatshirt yaptırmak gibi düşünceniz varsa Ulus Tshirt web sitesine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. (www.UlusTshirt.com)

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa