Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Arka Sokaklar 513. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 513. Bölüm Fragmanı yayında! Ali ölüm kalım savaşı veriyor!

Asaf'ın kaçırıp bıçakladığı Ali, ağır yaralı bir şekilde ekip haline geldi. Hemen müdahalede bulunulur. Pınar ise olukça tepkilidir. Rıza ile birlikte gerginlik yaşanır.

Asaf ise saldırılarına devam eder. Selin, Asaf tarafından rehin alınır. Mesut ise Asaf'ın karşısına çıkar. Mesut, tehlikeli bir oyun oynar. 

Ali'nin girdiği ameliyatta ise sorun çıkar. Ali kurtulabilecek mi? Selin ve Mesut'a ne olacak?

Arka Sokaklar, heyecan dolu bölümüyle 12 Nisan Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de! YOİKUBE

SAYFASI İÇİN
TİKLA : http://bit.ly/2sro8D9 GENEL HİKAYE
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehirde onu sokmasını, herkes için daha güzel, daha fazla, daha 'yaşanır' bir yer yapmak uğruna her şeyi kötülüyor ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapıyor karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, ilerleyen, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmakta. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; bakanan meslekyanlarının tecrübesi ve 'babalığıyla', Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta onu zaman zamanlarının yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezle birlikte hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.
Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike) , İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule) ), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Körfezi (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe) , Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Fragmanlar
23 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa