Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Arka Sokaklar 514. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 514. Bölüm Fragmanı yayında! Ameliyat sırasında kalbi duran Ali, öldü mü? Cenaze merasimi Ali'ye mi ait?

İç kanama geçiren Ali, ikinci kez ameliyata alınır. Ameliyatımda kalbi durur. Rıza Baba, Ali için gerekli olan donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali'nin babasıdır. Ameliyathane kapısında oturupeli bir bekleyiş sürüyor. Doktor elinden geleni yapar. Ali ölümle, yaşam arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alıyor ve yıkılır. 

Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğştu. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali'nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim?

Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir sırada izini sürüyor. Hüsnü'nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış'ın evine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü'nün hayatı tehlikededir!

Arka Sokaklar, heyecan dolu bölümüyle 19 Nisan Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de! TİKLA

: YOUTUBE SAYFASI İÇİN: http://bit.ly/2sro8D9

GENEL HİKAYE

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehirde onu sokmasını, herkes için daha güzel, daha 'yaşanır' bir yer yapmak uğruna her şeyi kötülüyor ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan 'sivil' bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her şeyi kanunsuzlukla savaşıyorlar. Polislerimiz, ilerleyen, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmakta. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; bakanan meslekyanlarının tecrübesi ve 'babalığıyla', Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta onu zaman zamanlarının yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezle birlikte hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike) , İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule) ), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Körfezi (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe) , Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Fragmanlar
13 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa