Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Son Makaleler


 • Hekim Holding

  Hekim holding, 1987 yılında çelik konstrüksiyon işleri ile sektöre girmiş ve 1989 yılında ise, ülkemizde ve dünya çapında önemli kuruluşlardan olan prefabrik yapı inşaat şirketini kurmuştur. 1992 yılında holding, hazır yapı sektörüne kaynaksız yapı teknolojisini getirerek sektöre öncülük etmiştir. 1996 yılında ise holding, konteyner, prefabrik yapı, çelik konstrüksiyon yapı ve kabinler üretmek için yeni bir şirket daha kurarak faaliyetlerine başlamıştır. Holding, faaliyet alanlarını sürekli yenileyerek ve geliştirerek, ülkenin ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni sahalarda da kaliteli ve üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

   

   

  Holdingin Ekipman ve Araçları

  Hekim holding, bünyesinde bulunan şirketleri ile birlikte ülkemizin ve dünyanın en modern ekipman ve araçlarına sahip bulunmaktadır. Holdingin prefabrik yapı şirketinde her türlü vinç, kompresör, tezgah, makas ve makineler bulunmaktadır. Holding makine ve maden şirketi ile boya şirketi kapsamında da en son teknolojiye ait ekipmanları kullanmaktadır. Holdingin süt makine şirketinde de süt alım, pastörizasyon, yoğurt ve ayran, tereyağı, kaşar, lor ve beyaz peynir üniteleri ile soğutma ve buhar santrallerinin her türlü makine ve teçhizatı bulunuyor.

  Holdingin Faaliyet Alanları

  Ülkemizin ihtiyaç duyduğu 18 alanda faaliyet gösteren hekim holdingin faaliyet alanlarından bazıları şu şekildedir:

  1. Hazır yapı, hazır konut ve hafif çelik ev endüstrisi

  2. Endüstriyel ürünler, şehir mobilyaları ve modüler kabin endüstrisi

  3. Süt ürünleri endüstrisi

  4. Yapı malzemeleri endüstrisi

  5. Boya ile PVC hazır yapı profilleri endüstrisi

  6. Maden endüstrisi

  7. EPS yalıtımlı hazır yapı duvar panelleri endüstrisi

  8. Hafif çelik yapı ve GES taşıyıcı profilleri endüstrisi

  Diğer Hususlar

  Birçok sektörün lideri ve öncüsü olan holding, prefabrik yapılar, kabinler, sandviç paneller, çelik yapılar ve taşıyıcı profiller gibi çeşitli ürünleri de tüm dünyaya ihraç ederek, ülkemize gelir sağlamaktadır. holding ile ilgili tüm detaylı bilgilere https://www.hekimholding.com/ sitesinden ulaşılabilir ve iletişim numaralarından da gerekli bilgiler alınabilir.

  Devamı.. »
 • Profesyonel İstanbul Halı Yıkama

  Halı gibi unsurların her zaman temiz olması insan sağlığı açısından önemlidir. Yaşam mekânlarınızı daha ferah ve rahat görmek istiyorsanız, öncelikle olarak kullandığınız eşyaların temiz olması çok büyük önem taşıyor. Kir ve toz gibi unsurların ortaya çıktığı durumlarda, bu sorunları bertaraf edecek firma başarısı gerçekten burada çok büyük önem taşımaktadır. Profesyonel İstanbul halı yıkama hizmetleri ile beraber, bu bölgede çözüm oluşturabilirsiniz ve sağlıklı çözümleri gündemde tutmaya devam edebilirsiniz.

  Güvenerek yatırım yaptığınız ve tercih ettiğiniz firmanın, temizlik konusunda size sağlayacağı imkânlar tam da sizin beklentinize uygun bir çözüm oluşturabilir. Profesyonel ve bilinçli olarak çalışmalarıyla karşınıza çıkmış bir şirket, kendi cazip fırsatları ve avantajda imkânları ile beraber sizin için kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Müşterisine güven vermiş ve kabiliyetli standartları en iyi şekilde taşımış firma anlayışı, burada hassasiyeti gözlemliyor ve iyi bir sonuç yaratmaya devam ediyor.

  İstanbul Halı Yıkama Profesyonel Hizmetler

  Son derece kaliteli deterjan kullanımı ve profesyonel makinelerin devreye girmesi ile halı yıkama konusunda burada çok önemli çalışmalar yapılıyor. Profesyonel İstanbul halı yıkama dediğimiz zaman, elbette aklınıza gelecek firmaların başında https://www.bagcigrup.com.tr/profesyonel-istanbul-hali-yikama/ gelmektedir. Çözüm odaklı çalışmaları ile birlikte size kolaylık sağlayan şirket yeri geldiği zaman profesyonel imkânlarla halı temizliği konusunda en iyi avantajı önünüze getirmeye devam ediyor. Özenle seçilmiş deterjanlar ve özenle elde edilmiş kaliteli makine teknolojisi, kaliteli halı yıkama sonuçlarıyla insanlara güven vermeye devam etmektedir.

   

  Devamı.. »
 • Esenyurt Temizlik Şirketi

  Ne yaptığını bilen ekiplere sahip başarılı bir temizlik firması, ihtiyaç duyduğunuzda size çok avantajlı sunumlarda bulunabilir. Aynı zamanda iyi bir ekip desteği ile beraber temizlik şirket başarısının yüksek performansını buradan görebiliyoruz. Özellikle de doğru ve güvenilir planlamalı hizmet koşulları ile birlikte karşınıza çıkan pek çok farklı seçeneği buradan değerlendirmeniz mümkündür. Eviniz ve yaşam mekânlarınız için sağlıklı bir hizmet planlaması, tam da burada sizi bekliyor.

  Aynı zamanda Esenyurt temizlik şirketi ile birlikte kurumsal hizmet avantajlarını burada değerlendirmek, gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Ne yaptığını bilen ekiplerle birlikte gerçekleşen hizmet kullanılan malzeme, avantajı ile birlikte gerçekten çok iyi bir çözüm yaratmaya devam etmiştir. Hem ekip kalitesi hem de donanım unsurları ile birlikte temizlik şirketinin başarılı performansı, sizi olumlu o şekilde etkilemeye devam edecektir.

  Esenyurt Temizlik Şirketi Hizmetleri

  Pek çok farklı hizmet ile güvenilir bir firmanın karşınızda çıkması, gerçekten önemli olacaktır. Başarılı ve deneyimli firmanın avantajları ile birlikte halıfleks yıkama, plaza temizliği ve dış cephe temizliği konusunda önemli adımlar atılmaktadır. Hizmetini detaylı bir şekilde görmek istediğiniz nokta, https://lifetemizlik.com/esenyurt-temizlik-sirketi/ ile birlikte size detayları veriyor.

  Buradaki kabiliyeti yüksek hizmet anlayış, Esenyurt temizlik şirketi başarısının gerçekten üstün performansı için sıra dışı bir hizmet kaynağını gözlerine getirmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak ve adımları zamanında atacak firmanın başarısı ile birlikte iyi bir temizlik hizmetinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • Bakırköy Hukuk Bürosu

  Bakırköy hukuk bürosu kişiler adına birçok hizmeti bir arada sundurma ve bu hizmetlerden herkesin en iyi şekilde faydalanabilmeleri ne imkân sağlayacak bir hizmet olmaktadır.

  Genel anlamı ile hukuk bürolarında yer alan avukatlar sayesinde günümüzde birçok problem karşılıklı olarak münakaşa yerine adalet tescilinde çok daha rahat ve kolay bir biçimde çözüme kavuşturulabilmektedir. Herkes tarafından çok rahat bir biçimde tercih edilebilecek olan bu hizmet kişilere birçok avantaj ve birçok fırsatı vermekte ve kişiler istedikleri gibi bir hizmet satın alırken bu süre zarfında davalı oldukları kişiler ile çok fazla karşı karşıya gelmemeye özen göstermektedirler. Bakırköy Hukuk Bürosu birçok hizmetin bir arada sunulmasına ve en iyi hizmetlerin ortaya konulmasına fırsat yaratmaktadır.

  Avukat Hizmetleri

  Karşılıklı olarak birçok ilişkinin ortaya konulması ve genel anlamıyla kişilere birçok avantajı hazır hale getirmesin den kaynaklı olarak çok yoğun ve yaygın bir biçimde tercih edilen bu hizmet kişiler için inanılmaz bir avantaj oluşturmaktadır. Kendiniz için ve daima çalışanlar için en iyi fırsatları ortaya okuyabilecek olan bu hizmet kişilere Bakırköy Hukuk Bürosu olarak en iyi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet adına her türlü bilgi için https://www.celikavukatlik.com.tr/bakirkoy-avukat-ve-hukuk-burolari/ sitesine girebilir ve bu siteler üzerimden gerekli bilgilendirmeleri en kısa süre içerisinde sizlerde güvenle alabilirsiniz. En iyi hizmet seçenekleri bir arada sunulmakta ve bu hali ile devam etmektedir.

   

  Devamı.. »
 • Hukuk Bürosu

  Hukuki davaları bulunan her insan avukatlardan yardım alır. Davaların çözümü konusunda her zaman doğru avukatlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz

  İnternet üzerinden online hukuk bürosu hizmet sayesinde davalarınızda sizlerin yanında oluyoruz. Hukuk ofisleri sayesinde davada karşılaşabileceğiniz tüm sorunları daha önceden görebilir ve önleminizi alabilirsiniz.

  Hukuk konusu çok geniş bir kavramdır. Sayısız konusu bulunan hukuk davalarından en iyi sonucu alabilmeniz için alanında uzman avukatlardan destek almanız gerekir. Alanında yeterli olmayan hukuk bürosu seçtiğiniz zaman geri dönülemeyecek sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Hukuk Firması

  Hukuk ofisimiz danışmanlık ve uyuşmazlıklara dair net çözümler sunuyor Hukuki olarak yaşadığınız problemlere karşı en az zararla çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Dava süreci boyunca tün detayları inceleyerek karşılaşabileceğiniz tüm önlemleri alıyoruz. Hukuk büromuza ulaşarak sizde alanında uzman avukatlarla çalışabilişiniz.

  Hukuk bürosu, olarak yıllardan bu yana uzman hukukçu kadromuz ile farklı alanlarda hizmet sunuyoruz. Dava türünüz ne olursa olsun uzman avukatlarımızı ile sizlere yardımcı oluyoruz. Bireysel ya da kurumsal davalar far etmeden müvekkillerimizi en iyi şekilde mahkeme salonlarında savunuyoruz. Kişisel danışmanlık hizmetlerimiz ile hukuk büromuz müvekkillerimizin hukuki durumlarını göz önüne alır ve en doğru savunmasını gerçekleştirir.

  Hukuk konuları için bilgi ve tecrübelerimiz ile https://www.farahhukuk.com/ üzerinden siz değerli müvekkillerimiz veriyoruz. Dava konusunda herhangi bir problem yaşıyorsanız bu adres üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa