Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ankara Halı Yıkama Firmaları

Temizlik konusunda sıkıntı çeken hanımların imdadına yetişen Ankara halı yıkama fabrikaları, evlerde ne var ne yoksa temizliğini yapıyor. Üstelik bunu yaparken, yaptığı işin temizliğinin garantisini de veriyor.

Eğer hanımlar temizliği yapılan malzemelerin temizliğinden memnun kalmazlarsa, şirketler bu ürünleri ücretsiz olarak tekrar yıkamak üzere geri götürüyor. Böylelikle hem güven hem de müşteri kazanıyorlar.

Lekelerinin cinsi tespit edilen halılar öncelikle bu lekeleri çıkarmak üzere elde yıkama işlemine alınıyorlar. Daha sonra lekesi çıkarılan halılar temizlenmek üzere halı yıkama makinelerine sokuluyorlar.

Ankara Halı Yıkama- Kurutma İşlemleri

Ankara halı yıkama firmaları temizliği yapılan halıların güneş veya yağmurdan zarar gelmemesi için üstü kapalı olarak kurutulmasını sağlıyorlar. Bu alanlara alınmadan önce kurutma makinasında kurutulan halılar, ıslak kalma ve koku yapma olasılığına karşı böyle bir önlem alıyor. Bütün bu işlemleri cüzi fiyatlarla yapıyor.

Ankara Halı Yıkama Ücretleri

Abidinpaşa halı yıkama firmaları metrekaresini o kadar cüzi fiyatlardan yıkıyorlar ki, elde uğraşmaya, onca suyu tüketip israf etmeye değmez. Ayrıca yapılan işlemin beğenilmemesi durumunda halıları ücretsiz olarak geri götürüp tekrar temizlenmesini sağlıyorlar.

Herhangi bir alerjik duruma karşı halılar bol su ile durulanır. Bütün işlemleri biten ve kontrolleri sağlanan temizlikten sonra halılar rulo halinde, halı poşetlerinin içinde ve parfümlenmiş bir vaziyette evlere kadar teslim edilir ve müşterinin memnuniyetine sunulur.


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

  • Esenyurt Temizlik Şirketi
    Ne yaptığını bilen ekiplere sahip başarılı bir temizlik firması, ihtiyaç duyduğunuzda size çok avantajlı sun...
  • Hekim Holding
    Hekim holding, 1987 yılında çelik konstrüksiyon işleri ile sektöre girmiş ve 1989 yılında ise, ülkem...
  • Villa Temizliği
    Gösterişli yaşam mekânları ve insanların rahatlığının konforunu sembolize eden mekânlar karşımıza ç...
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa