Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bordrolama Hizmeti Nedir?

Bir şirkette olmaz olmaz departmanlardan bir tanesi bordrolama hizmetleridir. Firmalar ister büyük ister küçük açılımlı olsun ihtiyaç duyulan mali işlemler olması gereklidir. Şirket personelleri için ilgili tüm mali işlemler bordrolama ve insan kaynaklarından geçmektedir. Yeni açılan ve küçük işletmelerde bu durum için ilk adımlarda yardım gerekebilir. Firmamız ister sanal şirket olsun ister şahıs şirketi olsun bordrolama hizmeti vermektedir. Kanunlara uygun bir hizmet kalitesi ile hareket eden firmamız, şeffaf bir iş birliği sağlamaktadır. Zamanında ve gününde tüm mali işlemleri gerçekleştirmektedir. Bunun için deneyimli ve profesyonel bir ekip ile hizmet verilmektedir.

 

Bordrolama Hizmeti Ayrıcalıkları

Küçük ya da büyük şirketlerde bordrolama hizmetleri olmazsa olmazlar arasında yer alır. Maaş ödemeleri, SGK mevzuatları, maaş ödeme çizelgeleri, muhasebesel tüm işlemler bu hizmet sayesinde karmaşık olmaktan çıkmaktadır. Bordrolama hizmeti içerisinde yer alan personelin işe giriş ve çıkışı, ihbar süreleri, izinlerin hesaplanması gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Tüm bu süreçler için dışarıdan hizmet veren ve firmaların iş yükünü paylaşan anlayışımız sayesinde sektörel başarıların sağlanmasını amaçlıyoruz.

SGK teşviklerinin sağlanması için yasalara uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Aylık olarak yapılması gerek teşvik işlemlerini zamanında yapmaktayız. Aynı zamanda personel eğitimi de vererek bordrolama alanında personellerinize de eğitimler de vermekteyiz. Özellikle işletmeler için bordrolama işlemi son derece önemli bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayıdır ki bu tarz hizmetlerin yüksek kalite standartlarında alınması beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

 

Bordrolama Hizmetinden Fazlasını Sağlıyoruz!

Şirket profilinize uygun şekilde işleyen hizmetlerimiz, sizler için en iyi şekilde planlanmaktadır. Muhasebe, insan kaynakları, bordrolama hizmeti gibi birden fazla hizmeti firmamız sayesinde karşılayabilirsiniz. Muhasebe eğitimlerimiz sayesinde personelleriniz eğiterek, dışa bağımlılığı azaltabilirsiniz.

Sözleşme alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri de firmanız için sağlamaktayız. Bunların arasında; personel sözleşmeleri, iş kanunu, kişisel verilerin korunması kanununa kadar birçok hizmete yer veriyoruz. Güvenilir, şeffaf ve esnek bir çalışma anlayışını benimseyerek, firmanız ile işbirliğini uygun fiyatlara sağlıyoruz. https://www.degersmmm.com/bordrolama-hizmetleri/ sayfasında bu tarz hizmetleri yüksek kalite standartlarında alabilirsiniz!

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi