Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Tanıtımlar


 • QUA Granite, Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde Tam Not Aldı

  Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) XIII. Kurumsal Yönetim Ödülleri 4

  Nisan 2023 tarihinde TÜSİAD konferans salonunda düzenlenen törenle sahiplerini
  buldu. Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite, kurumsal yönetim

  endeksinde son bir yılda notunu en çok artıran şirket oldu.

  Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) gelenekselleşen Kurumsal Yönetim Ödülleri
  töreninin on üçüncüsü 4 Nisan’da TÜSİAD konferans salonunda düzenlendi. Şirketlerin 2022
  yılında elde ettikleri kurumsal yönetim derecelendirme notlarının baz alındığı listeye göre QUA
  Granite, “Kurumsal Yönetim Endeksinde Son Bir Yılda Notunu En Çok Artıran Şirket” ödülüne
  layık görüldü.


  QUA Granite Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Aclan Acar, konuya ilişkin görüşlerini şu
  şekilde dile getirdi: “Şeffaflığı arttıran kurumsal yönetim anlayışının gelişmesi bütün sektörler
  için büyük önem taşıyor. Günümüzde geleneksel büyüme modellerinden ziyade dijitalleşme,
  teknoloji, sürdürülebilirlik ve inovasyon kavramları öne çıkıyor. QUA Granite olarak gelecek
  kuşaklara iyi bir yaşam sağlayabilmek için çağımızın gerekliliklerine uyumlu bir şekilde
  farkındalık yaratarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Şirketlerin 2022 yılında
  elde ettikleri kurumsal yönetim derecelendirme notları baz alınarak yayınlanan BİST Kurumsal
  Yönetim Endeksi’nde bu yıl, ‘Notunu En Çok Artıran Kuruluş’ olmaktan gurur duyuyoruz. Bu
  başarıda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma göstermiş olduğu özverili çalışmaları için
  teşekkürlerimi sunuyorum.”

  Devamı.. »
 • 80’lik Banyo Dolapları Modelleri

  Birbirinden farklı tasarım ve çeşitte bulunan banyo dolapları içinde 80’lik banyo dolapları da son derece tercih edilebilir. Banyo dolapları tam olarak eve ve banyonun özelliklerine seçilir. Bundan dolayı daha küçük olan ya da daha büyük olan banyo dolapları için kişiler boyutlara karar vererek en iyi şekilde kullanım sunması için banyo büyüklüğü ve boyutuna göre banyo dolabı modelini tercih etmelidir.

  Daha kullanışlı olması ve işlevsel şekilde kullanılması açısından banyo dolaplarının kaç cm olması gerektiği ya da hangi modellerin daha uygun olduğu banyoya göre ayarlanır. Bu nedenle ilk olarak kişiler banyo ölçülerini ve buraya en doğru olacak banyo dolabı modelini bilerek karar vermelidir.

  Orka Nuvola 80 cm Banyo Dolabı - Banyotrendy

  80’lik Banyo Dolabı Modelleri Nelerdir?

  80'lik banyo dolapları modelleri kişilerin zevklerine ve de beğenilere göre kendi içinde çok çeşitli şekilde ayrılır. Bu yüzden modellerin çok fazla alternatif sunması da kişilerin banyoları için son derece olumlu ve de avantajlıdır. Modeller içinde renkler, boyutlar, tasarımlar, işlevsellik, dolap kapakları, dolapların rafları ve raf sayılarına göre ayrılmaktadır. Birçok şekilde incelenebilecek olan bu modeller ister çok kapaklı isterseniz de tek kapaklı olarak tercih edilebilir.

  Çok amaçlı olarak kullanılan banyo dolaplarından daha küçük ve minimal olan banyo dolaplarına kadar ihtiyacınıza göre banyo dolabı bulmanız söz konusudur. Dolapların içine koyabilmek ve yerleştirmek amaçlı düzeni sağlayacak pek çok raflı modeller de vardır.

  Banyolarda daha şık ve de kaliteli görünmesi açısından renkleri ve modelleri ayrılan bu banyo dolapları herkesin ihtiyacına göre tasarlanıp tercih edilir. Kişilerin şampuan, krem, peçete, havlu ve gibi diğer özel ihtiyaçlarını da koyabileceği 80'lik banyo dolapları modelleri çok çeşitli şekilde üretilmektedir.

   

  Devamı.. »
 • Antresit Banyo Dolapları

  Birbirinden farklı ve de yenilikçi, modern olan Antresit banyo dolapları son derece kullanışlı ve de kalitelidir. Banyonun daha derli toplu olması, düzeninin sağlanması ve de görsel açıdan iyi durması açısından kişiler bu banyo dolaplarını tercih edebilir. Dolapların yenilikçi tarzda kullanılması ile evlerde ve banyolarda daha güzel ve de estetik duran dolapların tercih edilmesinde fayda vardır.

  Banyo dolapları tercihinde kişilerin sadece dış özelliklere ve görselliğe göre karar vermesi doğru olmadığından kullanım işlevselliği ve alanına göre de hareket etmek gerekir. Kişiler istedikleri banyo dolaplarına sahip olabilmek adına ilk olarak banyolarının ihtiyaçlarını ve de uygunluğunu bilmelidir. Yani bu durumda en uygun olan dolaplar banyoların ölçüsü, boyutu ve de ihtiyacına göre seçilerek alınmalıdır. Her türlü farklı modeli ve de tasarımı bulunan bu dolapların renkleri ve de işlevselliği de son derece memnun edicidir.

  MARİA 80 CM BANYO DOLABI -ANTRASİT (BOY DOLAP DAHİL ) | netdeko.com.tr

  Antresit Banyo Dolaplarının Avantajları Nelerdir?

  Bu dolaplar ilk olarak estetik açıdan son derece güzel bir görünüm sunar. Bu nedenle evinde ya da banyosunda estetiğe önem vermekte olan kişiler için antresit banyo dolapları kullanması önerilir. Hem daha iyi şekilde kullanmak hem de işlevselliği ön plana çıkarmak açısından kişilerin tereddüt etmeden alabileceği en önemli tasarımlardan biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

  Sadeliğiyle mekana sağladığı uyum ve de kalitesi ile de kişilerin gözlerine oldukça hoş gelmektedir. Avantajları içinde sadece dış görüntüsü olmamakla beraber kişilerin bir de kullanım kaliteli ve de konforu ile işlevsellik sunmaktadır. Banyolara daha çok derinlik vererek küçük olan banyolar bu sayede daha büyük ve geniş görülebilir. Bu nedenle hem banyonun kullanım alanının rahatlaması hem de düzenin sağlanması için antresit banyo dolapları tercih edilmelidir.

   

   

   

  Devamı.. »
 • Sudan Etkilenmeyen Banyo Dolapları

  Her evin en önemli ayrıntılarından olan sudan etkilenmeyen banyo dolapları kişiler için son derece kolay şekilde kullanım ve konfor sağlar. Banyonun dolaplarının evin bütünü ile özellikle de fayansları ile uyumlu olmasında fayda vardır. Banyonun dekorasyon ve tasarım konusunda iyi şekilde seçilen dolaplarla dekore edilmesi kişiler için daha estetik bir görünüm oluşturur.

  Banyo dolapları dekoratif anlamda olduğu kadar kalite ve lüks açısından da istenilen ve aranan özellikleri yansıtmasında fayda vardır. Bu nedenle kişilerin hem daha  iyi sonuç alması hem de severek bu ürünleri kullanması için dolapların sudan etkilenmemesi önemlidir. Banyo dolaplarının dayanıklılık sağlaması ve hemen eskimemesi için banyo dolaplarının suya karşı dayanıklılık sunması gerekir.

  Banyo Dolap Model 004

  Banyo Dolaplarının Ömrünü Uzatan İpuçları

  Banyo dolabı seçen ve banyosunda seçtiği bu modeli kullanmak isteyen kişiler için banyo dolaplarının ömrünü uzatacak olan bazı detaylar söz konusudur. Bu nedenle banyonun istenilen şekilde uzun ömürlü olarak sağlam ve dayanıklı haliyle kullanılması adına sudan etkilenmeyen banyo dolapları tercih edilmelidir. Çünkü bu dolapların çürümesi, yıpranması ya da sudan dolayı hemen eskimesi durumuna karşı önem almak gerekir.

  Dolabın su geçirmesinin önlenmesi için üretilmekte olan suya karşı dayanıklı ve sağlam olan bu dolaplar nemi ve de çürümeyi de önler. Dolabın yıkanması ve de sürekli olarak temizlenmesi gerektiğinden kişilerin su ile ne kadar uğraşırsa uğraşsın dolapların zarar görmemesi gerekir.

  Dolabın silinmesi anında kullanılmakta olan temiz ürünleri de dolaplara zarar vermemektedir. Bu yüzden kişilerin kullanmak istedikleri banyo dolaplarının özelliklerinin iyi olması gerekir. Hem kullanılırken kişileri memnun eden hem de lekeye karşı da dayanıklı olan sudan etkilenmeyen banyo dolapları kişiler adına en iyi kullanım sunar.

   

   

  Devamı.. »
 • Twitter Takipçi Satın Alma Sitesi

  Sosyal medya sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Çoğu yatırımlar ve reklam işleri sosyal medya aracılığı ile yapılmaktadır. İçerik üretmek ve pazarlama yapmakta bunlardan bazılarıdır. Bu nedenledir ki Twitter takipçi satın al gerek duyurulur. Ne kadar çok takipçi o kadar çok etkileşim ve iş demektir.

  Twitter Takipçi Nasıl Satın Alınır?

  Takipçi satın almak  için çeşitli sebepler vardır. Takipçi sayısı dışında beğeni, yorum ve izlenme sayısı paketleri de mevcuttur. Sosyal medya kullanıcısı hangi paket bütçesine uygun ise tercihini ona göre yapmaktadır. Güvenilir sitelerin tercih edildiği Twitter takipçi satın almak için detaylı ve daha fazla bilgiye Takipze sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi