Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Tanıtımlar


 • QUA CONCEPT DOĞANIN İZİNDE

  Sürdürülebilir yaklaşımı ile doğanın izini süren QUA Granite yalnızca teknik granit sektöründe değil aynı zamanda vitrifiye, seramik sağlık gereçleri ve banyo ürünleri ile de müşterilerine hizmet verip, banyo grubu ürünlerini ‘’QUA Concept’’ markası ile satışa sunuyor…

   

  Temmuz 2016’da Aydın Söke Organize Sanayi Bölgesi’nde ilk adımlarını atan, bugün ise 798.724 m²’lik açık alan ve 170.292 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde üretim yapan QUA Granite, yer kaplama sektöründeki en yüksek katma değere sahip ürün grubuna sahip.

  Hammadde ve limanlara yakın konumlandırdığı üretim tesisleri ile ihracat ve hammadde tedariğinde hız ve maliyet avantajlarını, teknolojiye yaptığı yatırımlar ile taçlandıran Avrupa'nın en büyük 2 cm granite üreticisi QUA Granite, ürün portföyünü de kısa sürede çeşitlendirdi. Sırlı granit üretimi ile Full lappato, Lappato, Mat, Metalik, Granüllü mat gibi çeşitli yüzeylerde de üretim gerçekleştiren QUA; geniş ürün yelpazesi ve üretim esnekliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

  6 ayrı gövde rengi, 0,70 cm, 0,88 cm, 2 cm ve 3 cm presten basılma üretim yapabilen Türkiye'deki tek üretim tesisine sahip olarak, ürün çeşitliliğiyle sektörde fark yaratan QUA, liderliğini teknolojik yeniliklerle pekiştirirken, özgün renk ve kalınlık seçenekleriyle tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ettiği gibi, sürdürülebilir yaklaşımı ile de doğanın izini sürüyor.

  Sürdürülebilir yaklaşımı ile de doğanın izini süren QUA Granite, yalnızca teknik granit sektöründe değil; vitrifiye, seramik sağlık gereçleri ve banyo ürünleri ile de müşterilerine hizmet verip, banyo grubu ürünlerini ‘’QUA Concept’’ markası ile satışa sunuyor.

  450 kg’lık taşıma kapasitesine sahip seramik sağlık gereçleri; slim, soft, metal menteşe kapak seçeneklerini sunmasının yanı sıra kanalsız yapısı ve kolay temizlenebilme özelliğiyle kullanıcılara kolaylık sunuyor. 

  Renkli bataryalara sahip armatürlerini üretirken de QUA’nın önceliği su tasarrufunu sağlamak. Paslanmaz pirinç armatürlerinin yanı sıra sadece QUA Granite’in ürettiği fırçalı nikel kaplamalı PVD ürünleri de mevcut.

  QUA Granite Satış Direktörü Yasin Erdoğan:

  “Proses ve ürünleri için hayat boyu sürdürülebilirlik yaklaşımını benimseyen ve doğal kaynakların tüketimini azaltmak ve ürünlerin çevresel etkilerini en düşük seviyede tutmak amacıyla Türkiye için örnek uygulamalara imza atan bir kurum olarak üretim tesislerimizin inşaatından önce tüm yasal mevzuatlara uygun arıtma tesislerini tamamladık. Sürdürülebilir su yönetimi anlayışının dünyanın geleceği için elzem olduğunun bilincinde olarak bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyor ve su kullanımımızı proses boyunca efektif bir şekilde yönetiyoruz. Bu bağlamda fabrika içerisinde kurduğumuz arıtma tesislerimiz ile üretimde kullanılan suyun tamamını arıtarak tekrar üretime kazandıran sektöründeki ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. QUA Granite’in vizyonu ve değerleri doğrultusunda, ülkemizin dört bir yanında kaliteyi ve estetiği bir araya getiren ürünlerimizi daha fazla kişiye sunmak için çabalıyoruz. Hızla gelişen ve büyüyen QUA Granite Ailesi olarak; yerel düşünüp, global hareket ediyor, doğallığın ve dayanıklılığın mükemmel uyumunu şimdi QUA Concept ürünlerimiz ile de yakalıyoruz...”

   

   

  Devamı.. »
 • 2023 Uyap ve MTS Sistemi İle %100 Uyumlu Uyap Server da İşlem Adet Sınırı Yoktur !

  Uyap Server , Bilgisayarınıza takılı e-imza ile Uyap Avukat Portal’a bağlanarak taraf olduğunuz Uyap dosyalarında işlem yapamanızı sağlayan SHA yazılım tarafından geliştirilmiş yapay zeka ürünü bir programdır.

  Tüm Verileriniz Kurulu Bilgisayarınızda Kayıtlıdır !

  Uyap Server İle uyap 5 aktif oturum, UYAP birden fazla giriş, UYAP başka bilgisayarda oturum açıldı, Eş zamanlı Sorgu Hatası ve 9. Madde Uyap Banlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

  • Kullanıcılarınızın UYAP’ ta yaptığı tüm sorgu, ödeme ve işlemleri anlık olarak raporlayabilirsiniz.

  • Sizden habersiz sorgu, evrak imzalama, evrak gönderme, dosya inceleme ve ödeme yapılmasını engelleyebilirsiniz.

  • 5 kullanıcı sınırı, 9.madde E-imza kilitlenmesi, Eş zamanlı sorgu hatası gibi sorunlarınıza 50 kullanıcınız bile olsa veda edebilirsiniz.

  • Farklı şehirlerden aynı e-imza ile UYAP sistemine bağlanıp aynı sunucudan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  • Uyap Server İle uyap 5 aktif oturum, UYAP birden fazla giriş, çoklu uyap kullanımı, UYAP başka bilgisayarda oturum açıldı, Eş zamanlı Sorgu Hatası ve 9. Madde Uyap Banlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

  • UYAP SERVER “9. Madde E-imza Kilitlenmesi”, “Eş zamanlı Sorgu Hatası” ve “5 Aktif Kullanıcı Sınırı” gibi kısıtlamaları ortadan kaldırmak için yapay zeka kullanılarak geliştirilmiş bir yazılım ürünüdür.

  • UYAP SERVER , tanımladığınız ve yetkilendirdiğiniz kullanıcılardan gelen istekleri sırayla UYAP’a gönderebilen, gelen cevapları da dilediğiniz sıra ve yetki ile kullanıcı ekranlarına düşürebilen gelişmiş web arayüzüne sahip, yapay zeka ile geliştirilmiş bir yazılım ürünüdür.

  • UYAP SERVER ile taraf olduğunuz dosyalara ait tüm evrakları dijital arşivinizde saklayabilir, sorgu sonuçlarınızı kronolojik olarak görüntüleyebilir, kendi bilgisayarınıza kaydedip çevrimdışı dahi görüntüleyebilir kendi dijital arşivinizi oluşturabilirsiniz.

  • UYAP SERVER ile , Diğer kullanıcılar farklı işlem yaparken siz Manuel icra takibi açabilirsiniz.

  • Satın Alma Şartı Olmaksızın Ücretsiz 3 Gün Deneme !

  • Uyap 5 aktif oturum hatası nedir ? Uyap Server İle; UYAP Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile oturum açabilmek ve Uyap 5 aktif oturum hatası alamamak için; UYAP Server Programını kullanarak ofisinizdeki bütün ekranlardan sisteme erişilmesini sağlayabilirsiniz

  Uyap Server Başlıca Özellikleri

  • uyap 5 aktif oturum

  • UYAP birden fazla giriş

  • UYAP başka bilgisayarda oturum açıldı

  • Çoklu Uyap Kullanımı

  • Eş zamanlı Sorgu Hatası

  • 9. Madde Uyap Banlanma

  • Uyap Çoklu Oturum Çözümü

  • Uyap Yazılım Çözümleri

  • Uyap Çoklu Oturum Açma Yazılım

  Devamı.. »
 • QUA Granite Yenilikçi Ürünleriyle Cersaie Fuarı’nda İz Bıraktı

  Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise ikinci en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite, İtalya’da düzenlenen 40. Cersaie Fuarı’nda yer aldı. Tasarım vizyonu, yüksek ürün kalitesi ve geniş ürün çeşitliliğiyle global çapta iz bıraktı.

  Dünyanın en büyük uluslararası seramik organizasyonu Cersaie Fuarı, 40. yılında binlerce sektör uzmanına ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 25- 29 Eylül tarihlerinde İtalya’da gerçekleşen fuarda yer alan QUA Granite, yeni serileri, özgün tasarımları ve Palazzo Re Enzo’da gerçekleştirdiği ‘Işık’ temalı gala gecesiyle büyük ilgi topladı.

  Cersaie Fuarı’nda ‘ışık’ saçtı

  100’ün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren QUA Granite, uluslararası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Üretim gücü, çevreci üretim anlayışı ve geniş ürün portföyüyle sektörüne ve müşterilerine ilham kaynağı olan şirket, dünya seramik sektörünün bir araya geldiği Cersaie Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerinin beğenisini kazandı.

  QUA Granite, Cersaie Fuarı’nda geleneksel hale getirdiği gala gecesini, 26 Eylül tarihinde Palazzo Re Enzo'da gerçekleştirdi. Bu özel gece, QUA Granite’in "Işık" temasıyla ve yenilikçi ürünleriyle aydınlandı.

  33 yeni serisini beğeniye sundu

  Qua Granite, Cersaie Fuarı'nda 33 yeni seramik serisi ile sahne aldı. Fuara özel olarak hazırlanan serileri içerisinde, tam parlak yüzeyli ürünlerinin yanı sıra soft mat bitişli, kalıplı ve farklı yüzey malzemelerini içeren çeşitli aplikasyonlara sahip koleksiyonları yer aldı. Ayrıca 20x120 boyutundaki rektifiyeli ahşap görünümlü serilerini ve 2 cm kalınlığında olan üç yeni seriyi ilk kez beğeniye sundu.

  QUA Granite, ahşabın sıcak dokusunu granitin sağlamlığıyla buluşturdu

  Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, 20x120 cm rektifiyeli ahşap görünümlü yeni serilerini Cersaie Fuarı’nda tanıttı. Farklı desen ve renk seçenekleri ile 20x120 ebatında 17 farklı seriye sahip şirket, geniş ürün portföyüyle her ihtiyaca hitap eden estetik çözümler sunuyor.

   

   

   

   

  QUA Granite Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Çakır Suna:

  ‘‘Bu yıl gerçekleşen Cersaie Fuarı, QUA Granite için büyük bir başarıydı. Cersaie Fuarı’nın 40. yılına özel olarak hazırlandığımız bu önemli organizasyonda, Türk seramik sektörünü ve ürün portföyümüzü başarılı bir şekilde dünya çapında temsil etme fırsatı bulduk. Fuar sırasında sunduğumuz tüm ürünler, özellikle öne çıkan 20x120 ebatlı ahşap görünümlü serilerimiz ve 9 farklı renk seçeneğine sahip 60x120 Gracia serimiz, estetikle bir araya getirilen çevre dostu üretim yaklaşımımızı bir kez daha ön plana çıkardı. Ayrıca, fuarın ikinci gününde, Bolonya'nın ünlü yapısı Palazzo Re Enzo'da düzenlediğimiz ışık temalı gala gecesinde distribütörlerimiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla keyifli bir akşam geçirdik. Yenilikçi ürünlerimiz ve çözümlerimizle dünya çapında başarımızı sürdürerek, sektörde fark yaratmayı sürdüreceğiz.’’ dedi.

   

   

  Devamı.. »
 • Doğadan Gelen İlham QUA Granite ile Sanata Dönüşüyor!

  Contemporary İstanbul, QUA Pavilion’un tasarımcısı Ömer Pekin’in taş anıtlardan ilham alarak oluşturduğu eserine, 28 Eylül- 1 Ekim 2023 tarihleri arasında Tersane İstanbul’da ev sahipliği yapacak.

  Geçtiğimiz yıl, çağdaş sanatın gücüne ortak olarak, dünyanın önde gelen sanat fuarlarından Contemporary İstanbul’un partneri olan, Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite, sürdürülebilirlik ve yaratıcılığı teşvik etmeye Contemporary İstanbul’un 18. Edisyonunda da devam ediyor.

  Qua Granite’in, kaynağını doğadan alan sanat ve tasarımı bütünleştirme hedefi, Contemporary İstanbul’da sergilenen Ömer Pekin eseriyle hayat bulurken aynı zamanda eserde kullanılan doğal taş malzemesi, Qua Granite'in üretim yolculuğunu da yansıtıyor. 30 metrekarelik alanda, 10 katlı bir binanın dış cephe kaplamasında kullanılacak kadar ürün kullanılan eserin, 2800 adet parçası da geri dönüşüm için ayrılmış materyallerden oluşuyor.