Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kreş ve Anaokulu Mobilyalarımız

Edu Dizayn firması olarak 2007 yılından bu yana anasınıfı, kreş ve anaokulu gibi okulöncesi özel ve resmi eğitim kurumlarının çocuk oyun alanları, mobilyaları ve diğeri tüm malzemelerin üretimini, ithalatını, satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemlerimizde kalitemizden ödün vermiyoruz. Bizden alacağınız kreş mobilyaları http://www.edudizayn.com/ ve diğer tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygundur. Aynı zamanda satışını yaptığımız her ürün için talep doğrultusunda teknik destek, yerinde kurulum ve danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.

Anaokulu Mobilyaları ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimiz

Okulöncesi eğitim kurumu açmak istiyorsanız, anaokulu mobilyaları http://www.edudizayn.com/okul-mobilyalari/ ve diğer donanımları konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Taleplerinizi 0212 659 84 94 numaralı sabit hattımızdan bize bildirebilirsiniz.

Yeni okul açacaklara bizim de bir katkımız olsun diye önce gelip yerinde keşif yapıyoruz. Ardından ihtiyacınız olacak olan kreş malzemeleri listesini ücretsiz olarak sunuyoruz. Daha önce aldığımız ve bitirdiğimiz anahtar teslim okulöncesi kurumları hakkında referans ve bu kurumlar hakkındaki arşivimize bizlerden talebiniz doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

Anaokulu Malzemelerimizin Üretimleri

Kendi üretimimiz olan anaokulu malzemeleri ve diğer tüm okulöncesi mobilyalarımız son teknolojiye sahip bilgisayar destekli, son yazılım sahibi CNC makinelerin kullanılmasıyla üretilmektedir. İmalatta kullandığımız malzemelerin hepsinde en yüksek kaliteli olanları tercih ediyoruz. Bu malzemeler genellikle sunta, mdf, mdf lam, sunta lam ve boyadır. 

 


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

  • Teknik Tercüme
    Tercüme, sadece herhangi bir kelimeyi çevirmek değildir. Çevirisi yapılan alanın veya dalın uzmanlık ge...
  • Dış Cephe Cam Temizliği
    Temizlik denildiğinde yaşam alanlarının farklı bölümlerinin temizliği düşünülebilir. Binaların dı...
  • Mevlüt Hediyelikleri
    Hediye vermek hem kültürümüzün hem de dinimizin sıralaması arasında yer almaktadır. Özel baş...
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi