Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kreş ve Anaokulu Mobilyalarımız

Edu Dizayn firması olarak 2007 yılından bu yana anasınıfı, kreş ve anaokulu gibi okulöncesi özel ve resmi eğitim kurumlarının çocuk oyun alanları, mobilyaları ve diğeri tüm malzemelerin üretimini, ithalatını, satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemlerimizde kalitemizden ödün vermiyoruz. Bizden alacağınız kreş mobilyaları http://www.edudizayn.com/ ve diğer tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygundur. Aynı zamanda satışını yaptığımız her ürün için talep doğrultusunda teknik destek, yerinde kurulum ve danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.

Anaokulu Mobilyaları ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimiz

Okulöncesi eğitim kurumu açmak istiyorsanız, anaokulu mobilyaları http://www.edudizayn.com/okul-mobilyalari/ ve diğer donanımları konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Taleplerinizi 0212 659 84 94 numaralı sabit hattımızdan bize bildirebilirsiniz.

Yeni okul açacaklara bizim de bir katkımız olsun diye önce gelip yerinde keşif yapıyoruz. Ardından ihtiyacınız olacak olan kreş malzemeleri listesini ücretsiz olarak sunuyoruz. Daha önce aldığımız ve bitirdiğimiz anahtar teslim okulöncesi kurumları hakkında referans ve bu kurumlar hakkındaki arşivimize bizlerden talebiniz doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

Anaokulu Malzemelerimizin Üretimleri

Kendi üretimimiz olan anaokulu malzemeleri ve diğer tüm okulöncesi mobilyalarımız son teknolojiye sahip bilgisayar destekli, son yazılım sahibi CNC makinelerin kullanılmasıyla üretilmektedir. İmalatta kullandığımız malzemelerin hepsinde en yüksek kaliteli olanları tercih ediyoruz. Bu malzemeler genellikle sunta, mdf, mdf lam, sunta lam ve boyadır. 

 


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

  • Bakırköy Hukuk Bürosu
    Bakırköy hukuk bürosu kişiler adına birçok hizmeti bir arada sundurma ve bu hizmetlerden herkesin en iyi ...
  • Esenyurt Temizlik Şirketi
    Ne yaptığını bilen ekiplere sahip başarılı bir temizlik firması, ihtiyaç duyduğunuzda size çok avantajlı sun...
  • Hekim Holding
    Hekim holding, 1987 yılında çelik konstrüksiyon işleri ile sektöre girmiş ve 1989 yılında ise, ülkem...
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa