Adıyaman Sincik Haber - Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Küçükdeveci'de Eve Dair Her Şey

Kurduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Küçükdeveci yapı pazarında güvencesini kazanarak satış kitlesini onu geçen gün daha da geliştirmiştir. Ülkemizdeki dönüşüm dönüşüm dönüşümün yayılması şu günlerde. Bu genişleteden inşaat sektörünün çözüm ortakları olan yapı marketlerde etkilenmiş ve iş alanını genişletildi. Çünkü artık mühendisi tarafından binalarda olduğu ürünler ve çeşitliliği. Hal böyle olunca kaliteli ürün uygun fiyat ilkesi gündeme göre. İşte bulayın Küçükdeveci yapı market ürünleri toplama aradığı servis hizmeti.

Alçıpan levha nedir?

Alçıpan ortası alçı, dış yüzeyleri kartondan kapalı standart veya özel boyutlarda ve standart standartlarda, yüzeylerde düzgün şekilde plakalarda bulunur. Alçıpan levha tasarımı duvar yada zemin döşeniyor ve döşeme yapıyor yerin ölçüsü alınabiliyor. Ancak alçıpan levha tavan da uygulanabilirabiliyor zor gibi görünse de . Firmanın satışını ayarlama alçıpan levha ölçüleri standart olarak ortalama üç metrekare ve 9,5 metrekare ağır şekildedır . Fabrikadan standart ölçülerde gelen levhalar monte edilir yere göre düz bir zeminde kesilir. Küçükdeveci yapı marketin satmış olduğu levhalar piyasada ki en hafif ve yangına karşı dayanıklı levhalardır.Ayrıca alçıpan levhalar kolay şekil aldıklarıpan ve kolay montajı nasıl yapılır inşaat sektöründe oldukça popülerdir.

Firmanın dışında aksesuar ürünleri satıyor

Küçükdeveci inşaat firması sadece fabrikada satışını yapmıyor. Başlığımızda belirttiğimiz gibi eve dair onu firmada bulabilirsiniz. Satılık ahşap malzeme satışları vardır. Bunun dışında aksesuar olarak geçen vidalar, tepe mahyaları, nem bariyerleri, semerler, çatı çıkışları, silikon ve mastikler gibi bina inşaatında kullanılan araçlar kullanılırmazsa safra.

Firmanın çalışma saatleri

Küçükdeveci yapı market haftanın altı günü sabah sekiz akşam altı saatleri arasında hizmet sunmakta. Sadece pazar günleri kapalıdır. Firma mağazasında satış fiyatı gibi online olarak da ulaşabiliyor. Küçükdeveci yapı marketleri incelemek ve ürünler hakkında bilgi almak için https://www.kucukdeveci.com.tr/ adresini  ziyaret ediyoruz.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi