Adıyaman Sincik Haber - Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Oriflame ile Evinizden Nasıl Ek Gelir Elde Edebilirsiniz?

Özellikle kozmetik alanında olmak üzere kişisel bakım ürünleriyle ilgili kişiler için Oriflame firması her geçen gün yeniliklere devam ediyor. Özellikle pazarlama ve dağıtım konusunda sık sık yeniliklere imza atan firma fiyat politikası olarak son derece uygun bir listeleme yolunu seçerken aynı zamanda son derece kaliteli bir politika izlemektedir.

Çok Katlı Pazarlama (Multi Level Marketing) sistemi uygulanan firmada kullanıcılar birçok indirim sayesinde normalde zaten alacakları ürünleri daha uygun fiyata alarak aile bütçesine katkı sağlanmaktadır. Bu iş modeli sayesinde firmanın kullanıcıları aynı zamanda satıcı pozisyonuna da ulaşabilmektedir. Bu sayede deyim yerindeyse kendi ekibini oluşturarak satış ağını genişletmeye ve daha fazla gelir elde etmeye başlayacaktır. 

 

 

Bu sistemin herkes tarafından kullanılıyor olması ve son derece güvenilir bir yöntem olmasından dolayı dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Oriflame Kataloğu kullanılarak ürünlerin tanıtımı yapılmakta ve yine bu katalog üzerinden siparişler oluşturulmaktadır. 

Bu sistemde aslında kullanıcı olan kişiler aynı zamanda satış yapan birer dağıtıcı pozisyonunda hizmet verebilmektedir. Oriflame üye sistemiyle çalışan bir yöntem olmakla birlikte üye olmadan da gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte Oriflame üyesi olarak çalışma saatlerini ve kazançlarını kendinizin belirlediği bağımsız birer girişimci olmanız da mümkündür.

Oriflame kataloğunda yer alan ürünlerin son derece kaliteli olmasının yanında çok uygun fiyatlara satılıyor olmasının en büyük nedenlerinden birisi reklam ve iş yeri gibi temel giderlerinin bulunmamasıdır. Çok büyük paraların harcandığı bu giderlerin büyük bir masraf oluşturmasından dolayı birçok firma, fiyatlarına bu rakamları yansıtmak zorunda kalmaktadır. Özellikle bu durumdan dolayı katalogta bulunan aynı kalitede bir ürün, normal mağaza satışı yapan bir firmanın çok daha altında bir fiyata satılmaktadır. 

Tüm bunlarla birlikte bir mağazaya gidip ürün seçmek ve hangisini almaya karar vermek aşaması vakit kaybı olarak değerlendirilebilir. Bunun yerine evde yada iş yerinde oturduğunuz yerden Oriflame Ekim Kataloğunu inceleyerek ürünleri seçebilir ve yine evinizden ayrılmadan kaliteli ürünleri çok daha düşük fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

 


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi