Adıyaman Sincik Haber - Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Rampa ısıtma sistemleri

Mevsimsel koşulların değişmesi ile donma ve buzlanma problemleri sık görülür. Sıcaklık sıfırın altına düştükçe yollar donar ve kazalara neden olur. Bu tür olumsuz koşulların ortaya çıkması, endüstriyel işletmeler ve turistik tesisler için çözüm arayışına neden olmaktadır. Rampa ısıtma sistemleri olası kazalara karşı profesyonel bir çözüm sunar. Kurulumun ilk aşaması, ısıtma elektrik kablolarını rampa zeminlerine döşenerek monte edilen sistem, termostatın eklenmesi ile  tamamlanır. Bir sonraki adım, kontrol Panelini eklemek ve kurulumu tamamlamaktır. Rampa ısıtma sistemleri kullanım açısından pratikliğine ek olarak, bakım gerektirmeyen bir çözüm seçeneğidir.

 

Kayak turizmi işletmeleri açısından rampa ısıtma sistemleri

Kayak turizmi olanakları yüksek irtifada ve engebeli arazide yer almaktadır. Kayak sporu hizmeti nedeniyle ortalama yıllık sıcaklık çok düşüktür ve don,buzlanma fırtına olayları ile sıklıkla karşı karşıya kalınmaktadır. Tesis içindeki eğimli yollarda buzlanma hem kazalara hem de hizmetin bozulmasına neden olur. Bu nedenle, tesislerin don ve buzlanma dolayısıyla hizmetlerinin zarar görmesi kaçınılmazdır. Rampa ısıtma sistemleri ile, ısıtmalı yollarla zeminde buzlanma önlenebilmektedir.

 

Endüstriyel üreticiler için rampa ısıtma sistemleri

Endüstriyel üretim tesislerinin lojistik alanlarındaki buzlanma olayları, satılan hammadde ve ürünlerin gönderilmesinde sorunlara neden olabilir. Söz konusu sistemler sayesinde, çalışma tesislerinde eğimli yolların dondurulmasını önlemek mümkündür. Genel olarak, şirketler önleyici bir önlem olarak yerden ısıtma sistemlerini tercih ederler. Sistemin otomatik oluşumu, kalıcı personel  istihdam edilmesini gerektirmez. Firmalar, tesislerinin işleyişini bozacak sorunlara bakarak sistemlerimizi sık sık tercih etmektedir.

 

Rampa ısıtma sistemleri kullanmak pahalı mı?

Rampa ısıtma sistemleri belirtilen sıcaklık seviyelerinde devreye kendi kendini sokmaktadır. Amaçlanan zemin sıcaklığına ulaşıldığında rampa ısıtma sistemi otomatik olarak devre dışı bırakılır. Elektrik tüketimi aralıklı çalışma ile çok düşüktür. Rampa ısıtma sistemleri yüksek kalite standartlarına sahip olduğundan ısıtma rutin bakım gerektirmez. Müşterilerimiz hem otomatik hem de pratik kullanımı sayesinde rampa ısıtma sistemlerini çalıştırdıktan sonra sorunsuz çalışması ve otomatik olması nedeniyle unuttuklarını söylüyorlar. Rampalarınızı ısıtmak ve sorunlara profesyonel çözümler sunan ısıtmax deneyimi ile buzlanma problemlerinden kaçınmak ister misiniz?

 

Rampa ısıtma uygulaması nasıl yapılır? Hakkında öğrenmek için tıklayın!


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi