Adıyaman Sincik Haber - Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Teknolojiyi Evinizde Kullanın

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ilerleyen yenilikler yaşanıyor, evlerde akıllanmaya başladı. Günışığı yeni yapan binaların büyük bir tesisliği akıllı ev sistemi ile yapılan. Bir şeyler isterlerse komutlarla evlerinde istediğimiziimizi bizim işliyor. Merkezi İstanbul'da olan Interpoint firması ülkemizdeki heryerde akıllı ev sistemleri kurduklarını belirtiyorlar. Akıllı Evlere Dağıtımı Kurulan ses kaydı kulağınıza daha iyi gelebilmesi için Bang Olufsen'in Katalogları Sistemini boyutlandırıyorlar. Ayrıca evinizde tüm aydınlatma sistemlerini, perde açma kapama sistemlerini akıllı ev sistemleri açarak açık kontrolle yapabiliyorsunuz.

 

Akıllı Ev Özellikleri

Teknolojinin sağlamış olduğu tüm kolaylıklar akıllı evliliğiniz. Interpoint firması ile görüşebilir ve geniş bilgilerinizi. Akıllı ev otomasyonunda, ısıtma kontrolünde, aydınlatma kontrolünde, kapı kontrollerinde, gelişmiş alarm sistemlerinde, enerji yönetiminde, ses kontrolünde teknolojinin teknolojisinde tüm sistemlerde kontrol edilebilir. Aceleyle evden çıktığında acaba kapıyı kilitledim mi endişesine kapılmayacak ve akıllı ev sistemi kapıyı kilitleyecektir. Yaz günlerinde güneşin eşyalarınıza zarar vermemesi için perdeleri daha sonra açık kontrol sistemi ile kapatabilir ya da açabilirsiniz.

Evinizi ifadeün

Akıllı ev otomasyon ağı Evinizde rahat bir yaşam sürüyorsanız. Evinizde kablosuz olarak saf evinizi izleyebiliyorsunuz ve safhamızı kontrol edebiliyoruz. Evde bir zaman, evde yönlendirmeyi gösterebilmeniz için aydınlatma dışa ışıklandırın, kendinize yakabilir, perdelerini kapatabilirsiniz. Ayrıca eve gelmeden önce ısınma sistemlerini yapabilir ve eve geldiğinde evinizi sıcaksınız. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden biriside ses sistemleridir. Beden verilecek olan olan olan Bang Olufsen kulaklığı ile evinizin her yerinde sesleri rahatlıkla duyabileceksiniz. Interpoint firması yapıyor.

Nasıl Kontrol Edilir?

Öncelikle e-akilliev.com sitesini ziyaret etmeli ve akıllı ev sistemleri hakkında detaylı bilgiler aldığını. Akıllı ev sistemi ile evinizde bulunan tüm bölümler elektronik olarak kontrol edilir. Sizler kontrol panellerini kullanarak birkaç tuş hareketi ile istediğinizi yapabiliyorsunuz. Elinizde bulunan panel kontrol paneli, panel, ısı sistemlerini, klimaları, güvenlik sistemlerini otur. Ayrıca müzik ses sistemleri, kameralar, havuz kontrol sistemleri vb.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi