Sincik Haber
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Litre Gözyaşı 4. Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Mahir ve Ali, Cihan için kavga ediyorlar!

Ali, sevgililiklerini daha ileri boyuta taşımak için Cihan'a söz yüzüğü veriyor. Cihan bu yüzüğü takmakta kararsızdır. Cihan'ın babası Muzaffer de yüzük olayını duyuyor ve Ali'nin bu tavrına sinirleniyor. Sinirlenen bir tek Muzaffer değildir. Ali, Cihan'ın yüzüğü takmadığını Mahir'den öğreniyor. Mahir'in imalı tavrı üzerine Ali öfkesini kontrol edemiyor. Mahir ve Ali kavga ediyorlar. Ali, soluğu Cihan'ın yanında alıyor. Yüzüğü takmamasının nedenini sorduğu Cihan ile tartışmaya başlıyor. Cihan, Ali'nin bu agresif tavrı karşısında şok yaşıyor...

Bir Litre Gözyaşı, 28 Ekim Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım : Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen : Serhan Şahin
Senaryo : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Uygulayıcı Yapımcı : Şelale Baskıcı
Oyuncular : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Fragmanlar
59 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa yeni havalimanı ibrahim saraçoğlu arnavutköyde satılık arsa