Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

DIŞ MEKAN ÇEKİM FOTOĞRAFÇISI

Dış mekan çekimi çiftlerin çok önem verdiği ve günler öncesinde bunun planını yaptığı bir çekimdir. Dış çekimde çiftler gelinlik damatlık veya başka bir elbise giyebilirler. Kendi tercihleri ve istedikleri konsept neye uygunsa buna ona göre karar verilir. Dış çekim mekânları ve çekim zamanı da bunu etkileyen faktörler arasındadır. Dış çekimde çoğu çift gelinlik ve damatlık tercih etse de düğün klipleri kısa anların birleştirilip bir video haline getirilmesi olduğu için farklı kıyafetler giyilebilmektedir. Tüm bunları sizin isteğiniz doğrultusunda fotoğrafçı ile planlarsınız. Eğer yeniliklerin farkında olan, her gelen çifte “hadi birbirinize sarılın, şimdi öpün.” den başka bir şey bilmeyen bir fotoğrafçı ise pek de orijinal bir albümünüz olmayabilir ama sizin isteklerinize kulak veren, her çiftte yaratıcılığını konuşturan bir fotoğrafçı ile çalışıyorsanız o zaman profesyonel bir düğün albümü elde etmiş olursunuz. “Şimdi bütün fotoğrafçılar aynı, aynı albümler, aynı pozlar” dediğiniz duyar gibiyiz. Siz böyle bir fotoğrafçı tanımıyor olabilirsiniz. Biz tanıyoruz. Arslan Stüdyo’nun sahipleri Usame Arslan ve Yunus Emre Arslan.

Arslan Stüdyo her çifti istedikleri albüme kavuşturur. Geriye yıllar sonra o albümlere bakıldığında en güzel anılarının mutlulukla yad edilmesi kalır. İşlerini son derece profesyonel olarak yapan bu ekip ile çalışmak için randevunuzu bir an önce almanızı öneririz. Kendilerine ulaşabilmeniz için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

https://ankaradugunfotografcisi.net

 

Özel Video
DIŞ MEKAN ÇEKİM FOTOĞRAFÇISI

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: GÜNCEL HABERLER
1,074 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi