Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ing Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nedir?

Kredi kartı borcunuzu daha kolay ödemek için taksitlendirme yapmak istiyorsanız anlaşmalı bankalar başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurusu banka tarafından kabul edilen kişinin borçları, başvuru yaptığı banka tarafından ödenmektedir. Böylece kartınızın borcunun kapatılması süreci başlamış olur. Yapılandırma ile kredi kartınızın borcunu banka öder ancak bunu size kredi vererek yapar. Daha düşük faizli ve uygun ödeme koşulları sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu kredi şu avantajları sunar: Kredi kartı borçlarının taksitlendirilmesi sayesinde vatandaş kredi kartlarını yeniden kullanabilmektedir. Taksitlendirmenin tamamlanmasının ardından ödenecek tutar, aylık çok daha düşük olmaktadır. Taksitlendirme ardından vatandaşın kredi notu da artmaktadır. Bankaya ödenecek faiz oranları silinir. Taksitlendirme işlemi sayesinde kara liste, haciz ya da kredi notunun düşmesi de ortadan kalkmaktadır.

 

Daha fazla detaylara https://www.kredivepara.com/ing-bank-kredi-karti-borcu-yapilandirma/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kredi kartı borçları 72 aya kadar yapılandırılabiliyor. İng kredi kartı yapılandırma borcu olan ve ödeyemeyen tüketicilerin, bu borçlarını ödeyebilmeleri için hazırlanan çalışmaya göre, bu borçlu kişiler bankalardan çekeceği ihtiyaç kredisi ile bu borçlarını kapatabilecek. Kapattıktan sonra ise kredi kartını kullanmaya devam edilemeyecek ve her tüketici sadece bir kez yararlanabilecek. Kredi kartı borcunuz iki ekstre döneminde ödenmediyse, banka nezdinde kredi kartı borcunu ödeyemeyen bir kişi olduğunuz için kredi kartı borç yapılandırması işinden yararlanabileceksiniz ve 72 ay vadeli olarak kredi kartı borcunuzu ödeme imkanız olacak.

72 aylık kredi kartı borcu yapılandırma başvurusu için de isterseniz ing bank kredi kartı yapılandırma telefon 0850 222 0 600 müşteri hizmetlerini arayabilir ya da çalıştığınız bankanın şubesine giderek müracaatta bulunabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı borcu için 72 aylık yapılandırma yapmak zorunda da değilsiniz. Yapılandırma için belirlenen vade aralığı 9 ay ile 72 ay arasındadır. İng kredi kartı yapılandırma hesaplama aylık %1.64 faiz oranıyla 2.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi vererek, 2019 kredi kartı yapılandırma ing 157 TL hayat sigortası ücreti alıyor.

 

Kredi kartınıza borcunuz varsa ve ödemekte zorluk çekiyorsanız taksitlendirme işlemi yaptırmanızda fayda var. Taksitlendirme işlemi için ise ilgili bankaya başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kredi kartınızın asgari ödeme tutarını ödeseniz de tamamını ödemekte zorlanmaktaysanız yapılandırma başvurusu yapabilirsiniz. Borç yapılandırma işlemi sayesinde kredi kartına olan borcunuz faiziyle birlikte silinmektedir. Ancak borç avukata verilirse yapılandırma işlemi kabul görmemektedir. Eğer borcunuz yasal bir işleme girdiyse yapılandırma fırsatından yararlanamazsınız. Bu açıdan borcunuzun bir an önce bitmesini istiyorsanız yapılandırma başvurusu yapmanızda fayda olacaktır.

 

Kaynak: kredivepara.com

 

 

Özel Video
Ing Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nedir?

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: GÜNCEL HABERLER
1,367 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi