Sincikhaber.Net
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ucuz Estetik Mağduru Kadının İbretlik Hikayesi

Genç kadının iki kaşının ortasından çıkan implant bu alanın delinmesine neden oldu. Bu yüzden genç kadın sosyal medya hesabından durumunu paylaşarak herkesi uyardı.

Burun Estetiği Yaptırmak İstedi

Burun estetiği yaptırmak isteyen bir kadın, implant takılarak şekillendirecek olan operasyon sırasında enfeksiyon kapınca, iki gözünün ortasından implant çıktı. Durumu fark edince burun estetiğini yaptırdığı kliniğe giden ve yardım isteyen kadına kimse yardım etmedi.  Genç kadın başka bir merkezden yardım istedi. 

Başka Bir Hastaneye Gitti

Genç kadın kliniğin yardım etmeyi reddetmesi üzerine başka bir estetik hastanesine gitti. İmplant çıkarılınca kadının burnundaki boşluk göze çarptı ve bunun üzerine de bir tedavi uygulandı. Taylandlı kadın bu halinden ibret alınması için sosyal medya hesabından durumunu paylaştı. 

Uzmanlar da ucuz diye estetik yaptırmanın çok yanlış olduğunu söyledi. Kadınların işi ucuz yapan klinikleri değil, deneyimli ve hasta sağlığını öncelikli tutan kliniklerin tercih edilmesi gerektiğini söyleyen yetkililer, genç kadının durumunun uyarı niteliğini taşıması açısından paylaşıldığını da ifade ettiler. Ucuz estetik mağduru kadının tedavisi için hangi yöntemin tercih edileceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Ucuz Estetik Mağduru Kadının İbretlik Hikayesi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: GÜNCEL HABERLER
3,103 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi